Page 2 of 3

Re: Brána - trvání

Posted: 11:24 25. Mar 2011
by mandos
Já vím že to trvá míň než třeba svázání plání chápu co znamená kolo/level nejsem blbej ale jak jsem psal už dřív srovnával jsem trvání s jinými kouzly kolo/level a vydrželo to asi polovic...rozhodně mnohem míň nestopoval jsem to jen jsem srovnával (a ano bylo to bez prodloužení pro další takové)

a co se týče síly...meč mi zatím vždycky přišel slabší....bossové které splozenec zabije i stím krátkým trváním zabijou ten meč minimálně jednou někdy než je sejmu pomocí něj a vzhledem ktomu že jsem zaklínač nemůžu si volně přepínat mezi kouzly

Re: Brána - trvání

Posted: 00:12 29. Dec 2011
by XŠevyX
mandos wrote:A mohl by se teda na tu chybu někdo podívat?
Taky bych to docela přivítal. Ono přijít o jedno z dobrých kouzel, díky kterým může mág sólovat je docela na nic.

Re: Brána - trvání

Posted: 08:00 29. Dec 2011
by -darkvision-
Tak nesoooluj???

Umdckari si taky ted nemuzou solovat nejake dungy diky ztrate hulek. Mozna si to jeste nepochytil. Ale Tym nepodporuje solisty ani nic co by jim kejich solovani usnadnovalo.

Re: Brána - trvání

Posted: 08:21 29. Dec 2011
by Radim
Meč nemám a brána s trváním kouzla bohatě vystačí,stejně je na odlákání pozornosti nebo na slabší bosse.Stačí balora trošku podpořit a dá co potřebuješ.Jediné co sem ještě nepodchytil je jak zastavit to jeho kouzlení,když je to bezvýznamné.

Re: Brána - trvání

Posted: 20:14 29. Dec 2011
by XŠevyX
-darkvision- wrote:Tak nesoooluj???
Ono to teď v tomhle období moc nejde, když ubylo pár hráčů s epic postavama. Nepůjdu přeci creepit s postavou co má 10lvl.. :roll:
Myslel jsem to v tom ohledu že se například loví nějaká nestvůra tak klerik, bojovník či další podobné povolání se seberou a jdou si pro trofej. Kdežto mág si musí shánět někoho k sobě (při čemž mu trofej někdo vybere před nosem) protože mu nefunguje kouzlo tak, jak má. Vím, že se tým snaží aby hráči lovili více spolu ale nemůžu přeci chtít po postavě co má 10lvl aby mi šla pomoct s drakem.

Re: Brána - trvání

Posted: 20:28 29. Dec 2011
by Derken-
Ale to je vtip ne? :D

Hrál jsem epic mága, jiní co moc dobře znám hráli taky. A pokud se něco lovilo, tak to byli vždycky wizardi a sorcky kdo to dotahli první (včetně poloviny prahvozdu).. A vyšší trofeje jako Raksha a tak, to chodíte stejnak ve dvou, pokud nejste 30 ;)

Re: Brána - trvání

Posted: 20:40 29. Dec 2011
by Zindo
to Derken: na konci svého příspěvku píše XŠevyX: "...nemůžu přeci chtít po postavě co má 10lvl aby mi šla pomoct s drakem"

Draka sám nedá :) to je silnejší boss :ewink:

Re: Brána - trvání

Posted: 20:44 29. Dec 2011
by Derken-
No draka ale nepůjde sám klerik ani bard ani mág ani wizna :D Takže je uplně mimo řikat, že oni ho dají a já ne.. Jsou dungy co dají všichni a dungy do kterých stejně budou muset jít spolu.

Re: Brána - trvání

Posted: 20:54 29. Dec 2011
by mandos
Nehádejte se jestli má sólovat nebo ne byla to špatná volba slov. Tady jde o to že to kouzlo zdá se pořád nefunguje tak jak má a tak jak bylo zamýšleno a jak je popsáno ve změnách kouzel.

Re: Brána - trvání

Posted: 07:26 30. Dec 2011
by Bahnak
A mohl by někdo ochotný tedy napsat kolik času tedy to kouzlo vydrží že to není ok?
Zatím akorát jeden člověk provedl měření a zjistil že kouzlo funguje správně.
Pokud je tedy někde bug, prosím o jakékoliv reálné čísla, bez nich se nápravy těžko dočkáme.

Re: Brána - trvání

Posted: 08:55 30. Dec 2011
by Derken-
Nestopoval jsem to, ale hojne jsem too pouzival. Sam vis co se s tim beha od 17 lvlu v podtemnu, kam ostatni nejdou treba ani na 25, pokud si nesezenou lektvar :) Funguje to normalne. A nebo bych hledal problem v tom, ze balor jede normalne a ten puldrak co maj dobraci nebo co to je, je chybovej.

Re: Brána - trvání

Posted: 10:29 30. Dec 2011
by menderon
Ted to neotestuji, ale z koukání brachovi přes rameno a z vlastních testů mi vyplynulo - Balor má trvání přesně jak má mít - pro evily. U dračího zplozence pro dobré mi přišla doba významně kratší. Mohl to být jen subjektivní pocit, ale vedl mne ke zrušení používání toho kouzla, protože se jen nakouzlil dal par ran a zmizel......

Re: Brána - trvání

Posted: 11:25 30. Dec 2011
by Bahnak
OK, tak jinak:
Stopněte někdo jak dlouho vydrží ten zplozenec.
Podle porovnání čísla vs. lvl castera konečně zjistíme kde je zakopanej pes.

Re: Brána - trvání

Posted: 12:16 30. Dec 2011
by Molly23
CCA 55 sekund na 18lvl klerika. Zplozenec a bez featů na nějaký kouzla. Odpočítával jsem si to dvakrát.

Re: Brána - trvání

Posted: 13:45 30. Dec 2011
by Nalkanar
18 lvl * kolo/lvl = 108 vteřin