Page 2 of 3
Re: Zmizení postavy
Posted: 13:48 13. Mar 2011
by zachy
Přichází WIPE!!!!
Ale určitě budou vaše postavy v záloze.
Re: Zmizení postavy
Posted: 15:02 13. Mar 2011
by wallndwill
a kdy mame zahajit paniku?
jak tak koukam ostatni postavy tam vidim ( tim myslim starsi hrace ) ale ja sveho nebojsu porad ne a to jsem ani pri padu nebyl loglej

Re: Zmizení postavy
Posted: 15:42 13. Mar 2011
by Práček
Neboj..ja svojí Shiu taky nevidím. To že se zatim nikdo neozval, kdo by to mohl vyřešit ,beru tak že jsou všichni mimo město a užívaj si víkend...přejme jim to
předpokládám,že nejaká zaloha bude

Re: Zmizení postavy
Posted: 20:28 13. Mar 2011
by Silvaner01
jo jo dáme jim čas do pondělí a pak teprve vyhlásíme únik radiace

Re: Zmizení postavy
Posted: 21:22 13. Mar 2011
by BelamoAmo
Stoupám si do fronty. Chybí mi Werdigio Hamo
Re: Zmizení postavy
Posted: 10:53 14. Mar 2011
by kucik
Obnovil jsem postavy na účtech:
Prak
Wsweetjane
Bziik
ThurmszEfesu
Silvaner01
wallndwill
BelamoAmo
Některé žel až z o den starší zálohy.
Radim, mandos: o jaké jde účty?
wsweetjane: Vysvětloval jsem ti už s předchozí postavou a je to v pravidlech. Ale nevadí. Znovu : Nezakládej více postav (ani dvě) s naprosto stejnými jmény. Dělá to bordel!
Re: Zmizení postavy
Posted: 11:18 14. Mar 2011
by Narsith
Mam Awiikaa....*radosti výska a tleska*(manželka se po něm udiveně podivala a zaťukala si na čelo).
Děkuji kuciku

Re: Zmizení postavy
Posted: 12:52 14. Mar 2011
by Silvaner01
ztráty a reklamace potomse počítám budou řešit ve hře že?

Re: Zmizení postavy
Posted: 12:53 14. Mar 2011
by mandos
kucik wrote:
Radim, mandos: o jaké jde účty?
[/b]
u mě je to účet Mandos
Re: Zmizení postavy
Posted: 15:02 14. Mar 2011
by wsweetjane
kucik wrote:Obnovil jsem postavy na účtech:
Prak
Wsweetjane
Bziik
ThurmszEfesu
Silvaner01
wallndwill
BelamoAmo
Některé žel až z o den starší zálohy.
Radim, mandos: o jaké jde účty?
wsweetjane: Vysvětloval jsem ti už s předchozí postavou a je to v pravidlech. Ale nevadí. Znovu : Nezakládej více postav (ani dvě) s naprosto stejnými jmény. Dělá to bordel!
Omlouvám se děkuju....

Re: Zmizení postavy
Posted: 15:49 14. Mar 2011
by predyk
kucik wrote: ...
Taky se hlásím, chybí mě 2 postavy na účtu predyk ..
Re: Zmizení postavy
Posted: 16:26 14. Mar 2011
by kucik
predyk wrote:kucik wrote: ...
Taky se hlásím, chybí mě 2 postavy na účtu predyk ..
Vytaženo ze zálohy 12. 03.
Re: Zmizení postavy
Posted: 20:54 14. Mar 2011
by Práček
jelikož mi klekl notas i pc (a na netbooku nemam nwn) tak nemuzu zatim overit zda Shiu mám a v jakem stavu. Ale věřím, že v dobrém

děkuji Kuciku
/edit: notas mi už jde....shia překontrolována. je tam kde má být...sice jí chybí xpy, a loot co si nahuntila za ten den....ale jinak je stejně krásna jako předtím

Re: Zmizení postavy
Posted: 07:46 16. Mar 2011
by Hroznys
Olmeg Hromový stále pohřešován
Účet Hroznys
Re: Zmizení postavy
Posted: 10:55 16. Mar 2011
by kucik
Obnoveno z 12. 03.