Persistentní světy NWN2

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Sorrow »

Co blázníte? :|
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Derken- »

Sorrow wrote:Co blázníte? :|
Taky nad tim valim oči..
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Krata »

je to směšný..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Shaman88 »

Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě :-D a do dneška si to vymluvit nenechala... :-P
Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Prasokralik »

Docela se těším až na tu vaši barevnou telku přijde koukat aspoň polovina babiček co kouká na naši starou dobrou spolehlivou černobílou. A budete prstíčkem hrabat a rádi za takové číslo :P
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by G-ladiator »

Jste jak děcka.
Někomu se líbí NWN1 někomu NWN2 a světe div se, někomu se líbí oba díly (nebo třeba ani jeden). Jestli si kvůli tomu chcete nadávat, navážet se do sebe, nebo se třeba porvat, tak se do toho klidně pusťte, ale zajímalo by mě, čeho tím docílíte?
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Persistentní světy NWN2

Post by marii »

Shaman88 wrote:
Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě :-D a do dneška si to vymluvit nenechala... :-P
Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se dival :wink: ..navic..tezko mohla vzniknout nejaka komunita hracu kolem nwn 2,kdyz zadny poradny svet tu jeste nebyl.... :)
Lossë Hyaro
User avatar
Ikstremist
Měšťan
Posts: 163
Joined: 04:34 21. Mar 2010
Location: Psychedelict
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Ikstremist »

NWN2 stoji za houby, jak systemem hrani, tak vzhledem.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER

Laelaan Caana
User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by akin »

marii wrote:
Shaman88 wrote:
Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě :-D a do dneška si to vymluvit nenechala... :-P
Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se dival :wink: ..navic..tezko mohla vzniknout nejaka komunita hracu kolem nwn 2,kdyz zadny poradny svet tu jeste nebyl.... :)
marii: Hlavne tezko mohla vzniknout nejaka komunita kdyz vic jak 80% hracu pirati ;)
Jeste k bahnakovi - trochu jsem pogooglil a uznavam, ze Fantasy je spisovne a v mnohem vetsi mire pouzivane, takze to zmenime.
Kdokoliv jiny bude mit konstruktivni pripominky tak necht se ozve - ale prosim o trosku lepsi formu vyjadreni.

@Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal... :wall:

EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
running man...
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by Radim »

NWN2 mě vůbec nechytla a to mám origoš hru.Kamery naprd,postavy vypadaj jak hrbáči při chůzi či běhu...prostě NWN1 u mě na plné čáře vede.Navíc po takové smysluplné diskuzi se na NWN2 ani nepodívám *zahrabe obal na dno krabice*
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Persistentní světy NWN2

Post by innfra »

Jediný co je na NWN2 fajn je novější verze D&D, jinak je engine těžkopádnej a je vidět práce obsidianu.
Příběh celkem ušel, ale byl velice jednosměrný pevně linkovaný a v některých detailech co se týče společníků nedodělaný. Datadisky mají dobré nápady, třeba u Zehiru se mi líbila mapa, ale nevim jestli by to bylo ono na vytváření persistentního světa. Lepší vzít rychlý stabilní engine původního odladěného nwn, protože to rozjede většina hráčů.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
User avatar
de Aers
Urozený
Posts: 1530
Joined: 18:40 28. Dec 2009
Location: Buran z Buranova

Re: Persistentní světy NWN2

Post by de Aers »

No hurá, konečně zábavné počteníčko ke snídani :)
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by J.F.Payne »

No, já si na českém NWN2 serveru s chutí zahraju.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Persistentní světy NWN2

Post by DenGrasse »

Já taky. jinak za sebe musím říc, že dobrý svět nedělá ani engine ani grafika atd. Dělají ho zejména lidé, kteří se na něm podílí. Raději budu hrát v mnohem horším engine s dobrými lidmi než naopak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: Persistentní světy NWN2

Post by marii »

Nemam rada lidi,kteri odsuzuji ostatni,aniz je sami poznaji..to se tyka i vseho kolem..navic singl je singl,me osobne singl nwn1 vubec nebavi..ale online svety je o necem jinem..
Nebudu tu verejne odsuzovat neco...co jsem nepoznala...
Svuj nazor mohu rict az pote,co se s necim OSOBNE seznamim a vyzkousim.Kdyz neco OSOBNE neznam nebo nepoznam..muzu tak maximalne mlcet...
Lossë Hyaro
Locked