Persistentní světy NWN2
Re: Persistentní světy NWN2
Co blázníte? 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Persistentní světy NWN2
Taky nad tim valim oči..Sorrow wrote:Co blázníte?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Persistentní světy NWN2
je to směšný..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Persistentní světy NWN2
Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světěa do dneška si to vymluvit nenechala...
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Persistentní světy NWN2
Docela se těším až na tu vaši barevnou telku přijde koukat aspoň polovina babiček co kouká na naši starou dobrou spolehlivou černobílou. A budete prstíčkem hrabat a rádi za takové číslo 
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Persistentní světy NWN2
Jste jak děcka.
Někomu se líbí NWN1 někomu NWN2 a světe div se, někomu se líbí oba díly (nebo třeba ani jeden). Jestli si kvůli tomu chcete nadávat, navážet se do sebe, nebo se třeba porvat, tak se do toho klidně pusťte, ale zajímalo by mě, čeho tím docílíte?
Někomu se líbí NWN1 někomu NWN2 a světe div se, někomu se líbí oba díly (nebo třeba ani jeden). Jestli si kvůli tomu chcete nadávat, navážet se do sebe, nebo se třeba porvat, tak se do toho klidně pusťte, ale zajímalo by mě, čeho tím docílíte?
Re: Persistentní světy NWN2
hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se divalShaman88 wrote:Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světěa do dneška si to vymluvit nenechala...
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
Lossë Hyaro
- Ikstremist
- Měšťan
- Posts: 163
- Joined: 04:34 21. Mar 2010
- Location: Psychedelict
- Contact:
Re: Persistentní světy NWN2
NWN2 stoji za houby, jak systemem hrani, tak vzhledem.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
PSYTRANCE POWER
Laelaan Caana
Re: Persistentní světy NWN2
marii: Hlavne tezko mohla vzniknout nejaka komunita kdyz vic jak 80% hracu piratimarii wrote:hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se divalShaman88 wrote:Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světěa do dneška si to vymluvit nenechala...
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry...navic..tezko mohla vzniknout nejaka komunita hracu kolem nwn 2,kdyz zadny poradny svet tu jeste nebyl....
Jeste k bahnakovi - trochu jsem pogooglil a uznavam, ze Fantasy je spisovne a v mnohem vetsi mire pouzivane, takze to zmenime.
Kdokoliv jiny bude mit konstruktivni pripominky tak necht se ozve - ale prosim o trosku lepsi formu vyjadreni.
@Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal...
EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
running man...
Re: Persistentní světy NWN2
NWN2 mě vůbec nechytla a to mám origoš hru.Kamery naprd,postavy vypadaj jak hrbáči při chůzi či běhu...prostě NWN1 u mě na plné čáře vede.Navíc po takové smysluplné diskuzi se na NWN2 ani nepodívám *zahrabe obal na dno krabice*
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Persistentní světy NWN2
Jediný co je na NWN2 fajn je novější verze D&D, jinak je engine těžkopádnej a je vidět práce obsidianu.
Příběh celkem ušel, ale byl velice jednosměrný pevně linkovaný a v některých detailech co se týče společníků nedodělaný. Datadisky mají dobré nápady, třeba u Zehiru se mi líbila mapa, ale nevim jestli by to bylo ono na vytváření persistentního světa. Lepší vzít rychlý stabilní engine původního odladěného nwn, protože to rozjede většina hráčů.
Příběh celkem ušel, ale byl velice jednosměrný pevně linkovaný a v některých detailech co se týče společníků nedodělaný. Datadisky mají dobré nápady, třeba u Zehiru se mi líbila mapa, ale nevim jestli by to bylo ono na vytváření persistentního světa. Lepší vzít rychlý stabilní engine původního odladěného nwn, protože to rozjede většina hráčů.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Persistentní světy NWN2
No hurá, konečně zábavné počteníčko ke snídani 
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Persistentní světy NWN2
No, já si na českém NWN2 serveru s chutí zahraju.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Persistentní světy NWN2
Já taky. jinak za sebe musím říc, že dobrý svět nedělá ani engine ani grafika atd. Dělají ho zejména lidé, kteří se na něm podílí. Raději budu hrát v mnohem horším engine s dobrými lidmi než naopak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Persistentní světy NWN2
Nemam rada lidi,kteri odsuzuji ostatni,aniz je sami poznaji..to se tyka i vseho kolem..navic singl je singl,me osobne singl nwn1 vubec nebavi..ale online svety je o necem jinem..
Nebudu tu verejne odsuzovat neco...co jsem nepoznala...
Svuj nazor mohu rict az pote,co se s necim OSOBNE seznamim a vyzkousim.Kdyz neco OSOBNE neznam nebo nepoznam..muzu tak maximalne mlcet...
Nebudu tu verejne odsuzovat neco...co jsem nepoznala...
Svuj nazor mohu rict az pote,co se s necim OSOBNE seznamim a vyzkousim.Kdyz neco OSOBNE neznam nebo nepoznam..muzu tak maximalne mlcet...
Lossë Hyaro