Page 2 of 4
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 22:24 02. Aug 2011
by Sorrow
Co blázníte?

Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 22:31 02. Aug 2011
by Derken-
Sorrow wrote:Co blázníte?

Taky nad tim valim oči..
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 23:07 02. Aug 2011
by Krata
je to směšný..
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 23:09 02. Aug 2011
by Shaman88
Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě

a do dneška si to vymluvit nenechala...

Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 23:35 02. Aug 2011
by Prasokralik
Docela se těším až na tu vaši barevnou telku přijde koukat aspoň polovina babiček co kouká na naši starou dobrou spolehlivou černobílou. A budete prstíčkem hrabat a rádi za takové číslo

Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 01:10 03. Aug 2011
by G-ladiator
Jste jak děcka.
Někomu se líbí NWN1 někomu NWN2 a světe div se, někomu se líbí oba díly (nebo třeba ani jeden). Jestli si kvůli tomu chcete nadávat, navážet se do sebe, nebo se třeba porvat, tak se do toho klidně pusťte, ale zajímalo by mě, čeho tím docílíte?
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 07:29 03. Aug 2011
by marii
Shaman88 wrote:Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě

a do dneška si to vymluvit nenechala...

Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se dival

..navic..tezko mohla vzniknout nejaka komunita hracu kolem nwn 2,kdyz zadny poradny svet tu jeste nebyl....

Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 07:39 03. Aug 2011
by Ikstremist
NWN2 stoji za houby, jak systemem hrani, tak vzhledem.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 07:54 03. Aug 2011
by akin
marii wrote:Shaman88 wrote:Enceladus wrote:
A ještě něco, až zahodíš předsudky a podíváš se do pořádně udělaného světa NWN2 rozhodně ti 1 přijdou jak když vyměníš normální černobílou televizi za barevnou. Babičce se taky zdála Manuela jako nejlepší seriál na světě

a do dneška si to vymluvit nenechala...

Být tebou přestal bych zde psát příspěvky takovým tónem.
Názor většíny komunity nwn1 je že nwn2 stojí za houby - je to vidět na velikosti komunit kolem obou her.
Proto se laskavě přestan navážet do naší hry.
hehe..jakym tonem? ..me tenhle ton prisel vcelku prijatelny:)..co je spatneho na prirovnani cernobile a barevne televize? nadava tu sproste nebo pouziva vulgarni nazvy? ..vzdyt te nikdo nenuti,aby jsi se dival

..navic..tezko mohla vzniknout nejaka komunita hracu kolem nwn 2,kdyz zadny poradny svet tu jeste nebyl....

marii: Hlavne tezko mohla vzniknout nejaka komunita kdyz vic jak 80% hracu pirati

Jeste k bahnakovi - trochu jsem pogooglil a uznavam, ze Fantasy je spisovne a v mnohem vetsi mire pouzivane, takze to zmenime.
Kdokoliv jiny bude mit konstruktivni pripominky tak necht se ozve - ale prosim o trosku lepsi formu vyjadreni.
@Shaman88, Prasokrali, atd: je videt, ze se mnozi lide kolem Thalie vubec nezmenili. Cekal jsem, ze alespon trosku vyspeji, ale spletl jsem se. Cizi - na Thalii nestandardni - nazor ci vkus je automaticky zavrhovan a dotycny zesmesnovan. Jen tak dal...
EDIT: Dalsi diskusi uz zde nevedu, pokud me chcete kontaktovat - viz nase forum.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 08:14 03. Aug 2011
by Radim
NWN2 mě vůbec nechytla a to mám origoš hru.Kamery naprd,postavy vypadaj jak hrbáči při chůzi či běhu...prostě NWN1 u mě na plné čáře vede.Navíc po takové smysluplné diskuzi se na NWN2 ani nepodívám *zahrabe obal na dno krabice*
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 09:42 03. Aug 2011
by innfra
Jediný co je na NWN2 fajn je novější verze D&D, jinak je engine těžkopádnej a je vidět práce obsidianu.
Příběh celkem ušel, ale byl velice jednosměrný pevně linkovaný a v některých detailech co se týče společníků nedodělaný. Datadisky mají dobré nápady, třeba u Zehiru se mi líbila mapa, ale nevim jestli by to bylo ono na vytváření persistentního světa. Lepší vzít rychlý stabilní engine původního odladěného nwn, protože to rozjede většina hráčů.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 09:51 03. Aug 2011
by de Aers
No hurá, konečně zábavné počteníčko ke snídani

Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 11:31 03. Aug 2011
by J.F.Payne
No, já si na českém NWN2 serveru s chutí zahraju.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 11:45 03. Aug 2011
by DenGrasse
Já taky. jinak za sebe musím říc, že dobrý svět nedělá ani engine ani grafika atd. Dělají ho zejména lidé, kteří se na něm podílí. Raději budu hrát v mnohem horším engine s dobrými lidmi než naopak.
Re: Persistentní světy NWN2
Posted: 11:49 03. Aug 2011
by marii
Nemam rada lidi,kteri odsuzuji ostatni,aniz je sami poznaji..to se tyka i vseho kolem..navic singl je singl,me osobne singl nwn1 vubec nebavi..ale online svety je o necem jinem..
Nebudu tu verejne odsuzovat neco...co jsem nepoznala...
Svuj nazor mohu rict az pote,co se s necim OSOBNE seznamim a vyzkousim.Kdyz neco OSOBNE neznam nebo nepoznam..muzu tak maximalne mlcet...