Page 2 of 2
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 18:47 04. Apr 2011
by Prasokralik
za to může uprava thalijských kouzel, neupravená verze plamenné zbraně by trvala 5 herních hodin což je celkem dost dlouhá doba
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 20:39 04. Apr 2011
by kucik
wsweetjane wrote:
A co třeba kouzlo ohnivá zbraň (5) které vydrží na zbrani asi 8 sekund?:-D To je vyloženě funkční záležitost X-D
Osm vterin to asi nebude.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:10 05. Apr 2011
by wsweetjane
kucik wrote:wsweetjane wrote:
A co třeba kouzlo ohnivá zbraň (5) které vydrží na zbrani asi 8 sekund?:-D To je vyloženě funkční záležitost X-D
Osm vterin to asi nebude.
No předtím sem to stopovala - už sem to sem na forum dávala je to na mgické holy útoku, nebo tak něják se jmenuje a opravdu na zbrani nevydrží dýl než asi 15 vteřin je to absolutně nepoužitlné do boje X-D
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:32 05. Apr 2011
by Prasokralik
5 kol je 30 vteřin, takže flame weapon (5) bude trvat 30 vteřin přesně, ne 8, ne 15
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:32 05. Apr 2011
by Derken-
Předtim 8, ted 15.. Zkus to ještě dvakrát a třeba se dostaneme na těch 30 s co to má trvat

Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 23:31 05. Apr 2011
by Bahnak
zapálenou zbraň používám a fungovalo to dobře - tedy kolo/caster lvl
v čem je problém?
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 23:42 05. Apr 2011
by Prasokralik
problém je v tom, že sweetjane se nelíbí, že si koupila hůlku s plamenkou level 5 a trvá jí to jen 30 vteřin (případně 8 nebo 15, podle nálady pisatele)
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 06:19 06. Apr 2011
by Bahnak
30 vteřin pro caster level 5 je naprosto správně jak už je výše napsáno, 1 kolo = 6 vteřin
Chce li někdo lepší ohnivej mazec ať sám jede kouzlícího a nebo chodí s kouzlícím.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:26 06. Apr 2011
by Tashara
To nic nemeni na tom, ze je to nepouzitelna vec a neznali zbytecne vyhodi penize... 30 vterin je opravdu malo, nez hulku skovas a dobehnes k prvnimu nepriteli mas pulku v tahu...
Neverim ze kazdej je tu znalec mechaniky NWN, aby si dovedl spocitat, ze se mu ta hulka opravdu za ty penize nevyplati... Jestli by nebylo lepsi misto reci ''jed si prskavku'', podobne predmety stahnout...
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:31 06. Apr 2011
by Radim
Spíš je mnohem jednodušší mít u sebe nějakou bojeschopnou postavu,které zbraň okouzlím než si stěžovat,že to je nepoužitelné.A 30 vteřin není zase tak málo,aby se to nedalo využít.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 17:43 06. Apr 2011
by Prasokralik
Když to někdo neumí použít je to jeho problém. Když si něco koupím, ozkoušm si jak to funguje a pak vím jak to efektivně využít v boji. Ne že naběhnu do boje, začnu používat to an co mi první padne kursor v invu a poté, když to nefunguje, si jdu ztěžovat na forum, jak je to na prd a že by se to mělo stáhnout z prodeje, protože já jsem nemehlo.
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Posted: 18:01 06. Apr 2011
by Bahnak
5 kol je dlouhá doba a i postava na nižším levlu si plamenku vychutná.
My plamenku používali na bosse, tam jde o každej bod v DMG.
Dejme tomu že hulku schováváš kolo.
Další kolo běžíš k bossovi.
Za tři kola dejme tomu zaútočíš 9x (war na 10 levlu) z toho 4x mineš
5 zásahů je tak podpořeno o dejme tomu 6DMG ohněm (nevybavuju si číslo zranění, mslím že je ještě vyšší) což je +30 DMG
Což je poměrně slušné... Nehleďe na to že zkušenej hráč předtím vypije flašku rychlosti a hulku, přezbrojení a náběh na soupeře zvládá během necelého kola...
S WM to jde používat ještě lépe aneb proč na low levlu zbožňuju vířivý útok s plamenkou.
Naběhneš (na třeba cca 7.levlu) mezi 5 potvor a spustíš vířivák s plamenkou z hulky, dejme tomu 3x, zasáhneš 4 z 5, což dohromady dá 12 zásahů podpořených ohněm (celkem tedy +72 DMG)
Fakt jde jen o to jak to dokážeš využít... i když natuti je lepší vzít sebou do dungu kámoše klerika nebo wiznu a nechat ho to zakouzlit na tvou zbraň v prodloužené variantě, to pak s plamenou proběhneš půl jeskyně než ohýnek umře.
Ale takhle je Thalka nastavená, boosty jsou vždy lepší od casterů než z itemů, kdyby to bylo vyrovnaně tak by boostování postavou ztrácelo smysl.