Page 2 of 2
Re: Nový a Drow
Posted: 20:32 05. Apr 2011
by Derken-
*zasní se nad dvěma spolupracujícíma rodinama jako to bylo dříve* To by byla jiná

Ale možná až moc teror

Re: Nový a Drow
Posted: 23:17 05. Apr 2011
by Hafen
"Connection has failed"
"Server is not responding"
Kde muze byt chyba?
Edit: Aha zapomnel jsem zas zmenit verejny kod kdyz mi kamarad zapujcil svuj cd key nez mi prijde muj vlastni set:)