nefunkční spell mantle

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
davidsoft
Šlechtic
Posts: 326
Joined: 10:27 08. Mar 2011
Contact:

Re: nefunkční spell mantle

Post by davidsoft »

Preferuji tuto variantu:
Bahnak wrote:2)Nechodit tam protože ty NPC podvádějí a úmyslně zabíjí PC
1. Nešlo by zveřejnit seznam těchto podvodných NPC s přesným popisem jejich umístění, aby se jim mohli hráči cíleně vyhýbat?
2. Chápu, prosím, správně, že když moji postavu taková NPC zabije, nebude si to moje postava pamatovat, takže nemá IC důvod tam nejít znovu?
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
                                                                                                                                
[Desatero přikázání pro role-playera]   [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: nefunkční spell mantle

Post by Bahnak »

davidsoft wrote:1. Nešlo by zveřejnit seznam těchto podvodných NPC s přesným popisem jejich umístění, aby se jim mohli hráči cíleně vyhýbat?
2. Chápu, prosím, správně, že když moji postavu taková NPC zabije, nebude si to moje postava pamatovat, takže nemá IC důvod tam nejít znovu?
1. To by to pak bylo hodně jednoduchý. Nicméně jde obvykle o opravdu těžké dungeony kde je to i bez těch timestopů na hraně.
2. Až na to že si postava nepamatuje cca hodinu před smrtí, takže třeba si pamatuješ že vcházíš do jeskyně tam a tam a že ji chceš prozkoumat, pak máš velký okno a pak ses vzbudil v Ivoře a na nic si nemůžeš ani za boha vzpomenout... I postavě s moudrostí na bodu mrazu nejspíše dojde že tam v tý jeskyni dostala ošklivě nařezáno a že na další výlet se bude muset příště asi lépe přípravit...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: nefunkční spell mantle

Post by DenGrasse »

Prasokralik wrote:...
Není sice vidět jak dlouho jsi ho měl nahozenej, ale podle hlášek o toku XP lze soudit, že méně než minutu, takže asi by tam ještě měl být.
Nicméně, vydrží to 11-22 levelů kouzel, je otázka jakým levelem do tebe napral ten dispel... samotná skutečnost že prošel signalizuje že už tam ten spell mantle nebyl.
A naposled, neni jasný čin tě sejmul, pročež nemůžeme soudit, zda se nejedná o kouuzlo, který skrze SM prochází:
NWNwiki wrote:Mantles do not absorb all spells, just the ones that check spell resistance.
Nic jinýho mě nenapadá.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: nefunkční spell mantle

Post by Prasokralik »

spell mantle zmizel okamžitě po dispellu, dva hráči mi už od doby co jsem to sem napsal řekli, že jakýkoliv dispell spell mantle automaticky shazuje, proč ale není ve výpisu to nevysvětlili

no teď po tom co napsal dg jsem se v tom trochu šťoural a nejspíš tam bug opravdu není, to co na mě příšerák hodil byl určitě mordenkain, který je kombinací dispellu a spell breach

ve výpisu je dispell, který likviduje magické efekty, zatímco spell breach který likviduje magickou ochranu tam není

spell breach sundavá magické ochrany v pevně daném pořadí, kde greater spell mantle je na prvním místě a proto jsem o něj přišel, no aspoň už je v tom jasno, zamknout
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
Locked