http://www.youtube.com/watch?v=vpeLlbe2OoI
Bitva pěti armád
Re: Bitva pěti armád
Tady se račte kouknout jak má vypadat správná dřevárna, takže až proti sobě budou stát dvě řady a mávat na sebe hokejkama a bát se aby náhodou neztratili živůtek tak se na to veserte, rozeběhněte se a hrrr do boje. Dřevárny sou vo tom, že když umřete tak chvilku počkáte a mužete znova a ne, že budete běhat po lese a prchat před každym kdo má delší klacek než vy
http://www.youtube.com/watch?v=vpeLlbe2OoI
http://www.youtube.com/watch?v=vpeLlbe2OoI
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.
Re: Bitva pěti armád
Na takovy Larp bych sel i ja 
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
Re: Bitva pěti armád
Když tu tak poslouchám o hokejkách a teplácích s našitou kůží, otevírá se mi v kapse kudla:) Takže krom infa od Bahnaka dodám ještě ze stránek B5a jeden inspiromat od Orza, aby nedošlo k nějaké představě o tom, jak "snadné a nenákladové akce jsou dřevárny". Pokud nechcete být pro ostudu sobě i své straně...
http://navody.b5a.cz/navdat/inspiromat/ ... Skreti.pdf
tady je něco o makeupu, nejen na skřeta, dole jsou i přípravky:
http://navody.b5a.cz/navdat/makeup.pdf
a vůbec doporučuji prolézt hlavně nováčkům na dřevárnách celé to návodové spektrum včetně výroby kostýmu a zbraní.
P.S. a jestli už musíte, říkejte tomu bitva či dřevárna, ne LARP prosím:) s LARPem jako takovým to fakt nemá co dělat a šíření názoru že LARP=běhání po lese s klackem není to, co by si komunita přála
http://navody.b5a.cz/navdat/inspiromat/ ... Skreti.pdf
tady je něco o makeupu, nejen na skřeta, dole jsou i přípravky:
http://navody.b5a.cz/navdat/makeup.pdf
a vůbec doporučuji prolézt hlavně nováčkům na dřevárnách celé to návodové spektrum včetně výroby kostýmu a zbraní.
P.S. a jestli už musíte, říkejte tomu bitva či dřevárna, ne LARP prosím:) s LARPem jako takovým to fakt nemá co dělat a šíření názoru že LARP=běhání po lese s klackem není to, co by si komunita přála
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Bitva pěti armád
No, co se odazu týká, tak maj hezkou scéniku, vypadá to moc pěkně, ale je to prostě hraný (což neznamená, že jsem zastáncem šmrdlání!). Jen reálnej boj nikdy tak pěkně "filmově" nevypadá. Na jedný výstavě v Německu jsem viděl nějaké videozáznamy z první světové a bitku na bajonety - vypadalo to jako špatnej akční film.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM