Page 2 of 2

Re: Bitva pěti armád

Posted: 13:58 25. Apr 2011
by Thuereg
Tady se račte kouknout jak má vypadat správná dřevárna, takže až proti sobě budou stát dvě řady a mávat na sebe hokejkama a bát se aby náhodou neztratili živůtek tak se na to veserte, rozeběhněte se a hrrr do boje. Dřevárny sou vo tom, že když umřete tak chvilku počkáte a mužete znova a ne, že budete běhat po lese a prchat před každym kdo má delší klacek než vy :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=vpeLlbe2OoI

Re: Bitva pěti armád

Posted: 09:50 26. May 2011
by PiAn0
Na takovy Larp bych sel i ja :)

Re: Bitva pěti armád

Posted: 16:36 26. May 2011
by Braenn
Když tu tak poslouchám o hokejkách a teplácích s našitou kůží, otevírá se mi v kapse kudla:) Takže krom infa od Bahnaka dodám ještě ze stránek B5a jeden inspiromat od Orza, aby nedošlo k nějaké představě o tom, jak "snadné a nenákladové akce jsou dřevárny". Pokud nechcete být pro ostudu sobě i své straně...

http://navody.b5a.cz/navdat/inspiromat/ ... Skreti.pdf

tady je něco o makeupu, nejen na skřeta, dole jsou i přípravky:
http://navody.b5a.cz/navdat/makeup.pdf

a vůbec doporučuji prolézt hlavně nováčkům na dřevárnách celé to návodové spektrum včetně výroby kostýmu a zbraní.

P.S. a jestli už musíte, říkejte tomu bitva či dřevárna, ne LARP prosím:) s LARPem jako takovým to fakt nemá co dělat a šíření názoru že LARP=běhání po lese s klackem není to, co by si komunita přála :wall:

Re: Bitva pěti armád

Posted: 19:56 26. May 2011
by J.F.Payne
No, co se odazu týká, tak maj hezkou scéniku, vypadá to moc pěkně, ale je to prostě hraný (což neznamená, že jsem zastáncem šmrdlání!). Jen reálnej boj nikdy tak pěkně "filmově" nevypadá. Na jedný výstavě v Německu jsem viděl nějaké videozáznamy z první světové a bitku na bajonety - vypadalo to jako špatnej akční film.