Page 2 of 2

Re: Neviditelnost ve městě

Posted: 19:59 25. Apr 2011
by Thuereg
Maya wrote:
Thuereg wrote:Já beru že vobčas člověk zapomene. Přilítne do města a běží k npc prodat kuže etc, většinou když někoho potkám tak ho upozornim. Co mě s prominutim nasere je když mi takto hráč oznámí že nejsme na EQ, že to neni hc rp servr a a´t si du stěžovat DM a neotravuju ho stim. To bylo konkrétně k hráči kterej pobíhal po Karathě ve formě ledního medvěda.
Není nic lehčího než pořídit screeny a my už si na něj dáme pozor, neboj;) :)
To je v pohodě... Screeny si udělám, ale myslim, že Theureg si kuchne svojí halucinaci:)

Re: Neviditelnost ve městě

Posted: 20:07 25. Apr 2011
by davidsoft
Platí tato vyhláška i na předměstí Karathy, nebo po farmě (myslím tu na Karathské cestě), kolem gardistů apod. se v neviditelnosti či přeměně chodit smí?

Re: Neviditelnost ve městě

Posted: 20:49 25. Apr 2011
by Maya
davidsoft wrote:Platí tato vyhláška i na předměstí Karathy, nebo po farmě (myslím tu na Karathské cestě), kolem gardistů apod. se v neviditelnosti či přeměně chodit smí?
Můžeš to zkusit, jestli to uvidějí rádi, když se jim někdo bude chtít plížit za zadkem ;) :-D

Re: Neviditelnost ve městě

Posted: 21:44 25. Apr 2011
by DenGrasse
Kdokoli bude přistižen, má být zadržen a tavřen do lochu, dokud rychtář nebude mít čas se na něj podívat. Pokud shledá, že je to špeh Podtemna, je to jasný, pokud shledá že ne, dotyčný vyvázne s pokutou (poprvé).