UO DP --> UO DP2 --> NWN Ark2 --> NWN Kand2 --> NWN EQ -> NWN Thalie
Jinak anketa o tom, proč lidé odchází z Thalie by mne také zajímala, ale je u ní příliš velký potenciál flamu.
Pokud by se do toho někomu chtělo, tak jako odpovědi bych viděl:
Lidi se kterými jsem hrál odešli.
Začal jsem se obecně nudit.
Změny ekonomiky/kraftu/itemů/featů/postav/dungů.
Přestal jsem mít na hraní čas/osobní život.
Příliš vysoká náročnost - riziko smrti a ztráta expů.
Dostal jsem trest za porušení pravidel.
Naštval mne jiný hráč.
Naštvalo mne DM.
Zaujal mne jiný NWN shard.
Zaujala mne úplně jiná hra.
Už jsem na Thalii všude byl, vše viděl a chyběly mi výzvy.
Ani sám nevím.
Jiný důvod, uvedu v textu.
