Page 2 of 9
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 16:01 27. Apr 2011
by LDamian
ve zkratce s vynecháním toho co jsem jen zkoušel:
UO DP --> UO DP2 --> NWN Ark2 --> NWN Kand2 --> NWN EQ -> NWN Thalie
Jinak anketa o tom, proč lidé odchází z Thalie by mne také zajímala, ale je u ní příliš velký potenciál flamu.
Pokud by se do toho někomu chtělo, tak jako odpovědi bych viděl:
Lidi se kterými jsem hrál odešli.
Začal jsem se obecně nudit.
Změny ekonomiky/kraftu/itemů/featů/postav/dungů.
Přestal jsem mít na hraní čas/osobní život.
Příliš vysoká náročnost - riziko smrti a ztráta expů.
Dostal jsem trest za porušení pravidel.
Naštval mne jiný hráč.
Naštvalo mne DM.
Zaujal mne jiný NWN shard.
Zaujala mne úplně jiná hra.
Už jsem na Thalii všude byl, vše viděl a chyběly mi výzvy.
Ani sám nevím.
Jiný důvod, uvedu v textu.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 16:02 27. Apr 2011
by Urlraen
Zaškrtl jsem papírový dračí doupě. Tenkrát jsme to hráli na intru i o prázdninách. Škoda že na to není čas, je to přeci jenom nejlepší

K NWN přímo mě dotáhl Garett s Jeanesem, prý potřebovali někoho kdo s nima bude chodit dungy a expit

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 17:06 27. Apr 2011
by Xantipa
u mne je to podobne jako u LDamiana:
--> UO DP2 - tam jsme meli prima skupinu se kterou kamaradime dodnes. Ldamian tam mel dve velmi vyrazne a hodne mazane postavicky, docela bych rada nekdy zas potkala Tugruka :)a tam jsem take poprve delala s LDamianem DM a questy.
--> NWN Ark2 (nevim ci to byl napad, ale nase drowska rodina tam vydrzela opravdu az do konce. Take odtud mame hodne pratel a nekteri dokonce hraji/li drowy na Thalii

)
--> NWN Kand2 (moc si to nepamatuji, krome soustavneho koleckovani stale stejnych nekolik malo lokalit s nemrtvyma, jsem moc rada, ze na Thalii je opravdu velky ruznorody svet)
--> NWN EQ ( Opravdu pozitivni na tom serveru je, ze odtud zname Kata a jeho hezci polovicku

, Desmonda, Kucika a jeste par dalsich

--> NWN Thalie (asi nejdele, pamatuji si jeste jak jsme lovili na mlznych ostrovech, pamatuji si, ze tam mel LDamian postavicku, ktera byla hodne chcipaci

)
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 17:26 27. Apr 2011
by LDamian
Xantipa wrote:
--> NWN Thalie (asi nejdele, pamatuji si jeste jak jsme lovili na mlznych ostrovech, pamatuji si, ze tam mel LDamian postavicku, ktera byla hodne chcipaci

)
Konkrétně zloděj s krásnou, asijsky laděnou ikonkou, odolností 8 a inteligenncí 18, oděn ve stylových šatech, bojující od první úrovně téměř výhradně se dvěma katanama, které tvořily jeho jedinou výbavu.

Než jsem se dostal na 8. úroveň, měl jsem za sebou kolem 45 úmrtí. Na desáté úrovni jsem se na něj vykašlal, protože v lagu umřel na divokých prasatech. Měl tehdy tuším necelých 40 životů.
...a založil jsem BUa.

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 17:59 27. Apr 2011
by Lord_Berserk
Po Diablu 1 a 2 a Baldur's Gate me Kiri nalakal na NWN, u kteryho sem v zivote nesahnul na single (a asi uz ani nesahnu)

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 18:03 27. Apr 2011
by Bahnak
Dostal jsem se k tomu jednoduše: NOMIS
Ale jak přilákat nové...?
Napadá mě reklama - jen si nejsem jistý jejím provedením.
Ale když už jsme online gameska tak možná nějakej článek v levelu nebo score by mohl zapůsobit.
Případně na nějakých větších herních portálech o sobě dát nějak vědět.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 18:04 27. Apr 2011
by Terbee
Dala jsem na doporučení přátel….a tady je můj příběh:
Před nějakými 8 lety (tj. v 7. třídě

) začali kamarádi hrát na Démoně. Pro mě byl tehdy svět počítačů ještě velká neznámá, nicméně zaujalo mě vytváření příběhů a fantasy svět, který NWN nabízí, protože už tehdy jsem milovala knížky s fantasy tématikou

. Celý náš tehdejší nápad vytvořit trpasličí klan však nějak upadl v zapomnění a o cca 4 roky později jsem na naléhání toho stejného kamaráda (znáte ho jako Molly23

) začala hrát na DragonHammeru. Tam jsem narazila na malou, ale kvalitní skupinku hráčů - bylo to hraní v takové skoro rodinné atmosféře

. Jak někteří asi víte, po výměně vedení na DH se rozjel „nekonečný“ projekt DH2 - hráči ztráceli motivaci hrát na serveru, který hrozil brzkým koncem a tak odcházeli. Uprchlíci z DH našli útočiště nejprve na Démoně, pak tady u vás, na Thálii. Tak nás tu máte

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 19:17 27. Apr 2011
by davidsoft
Také jsem tak trochu uprchlík, tentokrát z Lineage II. Hráči odešli. Musím říci, že úplně spokojený tu nejsem, protože nesnáším levelové systémy obecně a z několika dalších důvodů, ale neznám RP svět, který by mi vyhovoval víc, tak se přizpůsobím. Už tu mám za sebou spoustu nádherných zážitků a určitě časem přijdou další.
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 19:32 27. Apr 2011
by Práček
Já sem na tom podobně jako terbee(i když ne v tak utlem věku

) ....dostal mě k tomu Molly23...vyprávěl mi různé příhody, zážitky a příběhy z nwn.... tehdá mě dovedl na DH které v té době už zažívalo výměný vedení takže zas tak jsem si to tam neužil (i když pár zajímavých zážitku bylo a začalo mě to bavit

tehdy jsem poprvé poznal jaká síla se skrývá v ženské postavě

) jenže pomalu odešel i ten zbytek hráčů co sem zažil a už nebylo jak hrát...no a pak jsem se dozveděl že na Démoně hraje pár lidí co zná moje mladá, tak jsem tam šel na "tajné" výzvědy ( a jméno mojí postavičky udělalo své a všichni se ozvali

) tak jsem tam chvilku hrál...docela dobré, ale né tak jak jsem myslel....a pak moly našel Thalii a závislost se projevila na 100%...a od té doby tu jsem
takže já se dostal přes kamoše
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 20:12 27. Apr 2011
by Terbee
Práček wrote:Já sem na tom podobně jako terbee(i když ne v tak utlem věku

)...
taky sem začla hrát až v prváku na střední....jen sem zmiňovala, kdy sem se o nwn doslechla poprvé

... to jen na mojí obranu, abych nevypadala zas až tak moc "zkaženě"

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 23:21 27. Apr 2011
by G14
me k tomu zavedli M4n4s s Jeanesem, protoze za boha nechapali jak nemuzu hrat ani znat jakoukoliv hru na pc!

a mysleli si, ze by me to mohlo bavit a ejhle....

takze klikam "kvuli svemu klukovi"

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 23:29 27. Apr 2011
by Derken-
DrD, Diablo II a pak nás k tomu dotáhl Haldeth no... Mafie ze mě vybudovala prvotřídního závisláka, kterýho tehdy bavilo sedět i na trhu a čumět na kašnu, jak z ní cáka voda. (Demoňáci znají

)
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 00:43 28. Apr 2011
by slencak
Kamrád pořád mluvil o nějaké Démoně a trpasličím klanu. Dal mi build druida na epického draka/ na scim za kterej sem se strašně styděl
A jak jednoho dne začala moje závislost??? Nechal jsem si donést instalaci. Od druhého kámoše koupil komponenty na pc za 800kč ,které jsem měl volně na stole (do té doby mě pc nezajímaly a do dnes nezajímají...procesor 1G/ 384mb ram/ 10g HDD/22m lan kabelu=spojení s netem o patro výš přes stoupačky....vedený pod linem ) strašný peklo

V zimně jsem na něj otvíral okno aby se nepřehříval. Chytlo mě to a do dnes je to jediná online gamesa co hraju

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 01:36 28. Apr 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:DrD, Diablo II a pak nás k tomu dotáhl Haldeth no... Mafie ze mě vybudovala prvotřídního závisláka, kterýho tehdy bavilo sedět i na trhu a čumět na kašnu, jak z ní cáka voda. (Demoňáci znají

)
Mluvíš jako by ses tý závislosti zbavil, přitom sis jí jen přenes na jienj server

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Posted: 07:22 28. Apr 2011
by Thuereg
U mě to bylo jak na doporučení přátel tak od singlu. Dohrál sem ho asi dvakrát a pak sem přešel na Demonu, tam sem nějakou dobu vydržel, pak přišel Dargonhammer, pak EQ, Kand2 pak sem si hodil na rok veget a pak Thalie.
Thalii mi doporučil Oneice.