Page 2 of 3

Re: Problém s trezorem

Posted: 23:57 09. Jul 2011
by Derken-
Tak meč se po dalším restartu objevil :shock:

Re: Problém s trezorem

Posted: 21:15 10. Jul 2011
by kucik
Ze by preplneny trezor?

Re: Problém s trezorem

Posted: 21:29 10. Jul 2011
by Derken-
Můj trezor ještě v životě nepřekročil limit 95 itemů :) Takže myslím, že ne

Re: Problém s trezorem

Posted: 22:01 10. Jul 2011
by -RoF-
To občas dělává, tohle se mi taky už párkrát stalo, trezor jsem plný neměl, ale prostě nějakou věc, co jsem do něj dal třeba před pár dny, jsem tam neviděl.

Pomohl bud restart a nebo taky pomáhá když ten trezor otevře někdo jiný a nechá načíst své věci a pak zavře a otevřeš ho ty. Pak ti ty věci načtou možná dobře a všechny. :wink:

Re: Problém s trezorem

Posted: 22:06 10. Jul 2011
by Derken-
ok, diky

Re: Problém s trezorem

Posted: 15:48 03. Apr 2012
by huhulak
Asi pred mesicem sem si do trezoru v Olath v dilne ulozil craftovou valecnou trpaslici sekeru z meteoru plus 1d10 elektrika plus 2 magicke, a cekal sem az na to budu mit level.
Level sem dosahlu a v z trezoru zmizela, nikdy sem tam nemel vic jak 99 predmetu to sem hlidal. Prosly 4 restarty co sem to zjistil. Vyndal sem a zandal vsechny veci, ale sekera se nobevila.
Nascreenovanou ji namam, ale Raghur muze dosvedcit ze mi ji koval.
postava Hakuk Hakar, hrac huhulak

Re: Problém s trezorem

Posted: 15:55 03. Apr 2012
by KaTo
huhulak wrote:Asi pred mesicem sem si do trezoru v Olath v dilne ulozil...nikdy sem tam nemel vic jak 99 predmetu to sem hlidal. ... Vyndal sem a zandal vsechny veci, ale sekera se nobevila.
To co popisuješ "nestačí" k bezproblémovému chodu trezoru. Pokud nenecháš při otevírání korektně načíst celý obsah trezoru (a když server laguje, trvá to někdy až pohříchu dlouho) než do něj začneš strkat nové věci, někdy se kus starého obsahu přepíše novým obsahem. Takhle jsem přišel o část craftících ingrediencí, když jsem si je "přemazal" chvatně nastrkanými surovinami.
P.S.
Netvrdím, že zrovna takhle jsi o tu sekyru přišel, ale možné to je.

Re: Problém s trezorem

Posted: 15:58 03. Apr 2012
by kucik
A potom, co jsi jí tam dal, byla skutečně v trezoru? Po zavření a otevření? Jen tak sama nezmizí.

Re: Problém s trezorem

Posted: 15:59 03. Apr 2012
by huhulak
skusil sem to i s nactenim trezoru jinyho hrace apak se si to skusil nacist ja. sekera tam neni.

hm jestli se to premazalo tak je to v pytli.

Re: Problém s trezorem

Posted: 16:01 03. Apr 2012
by huhulak
kucik wrote:A potom, co jsi jí tam dal, byla skutečně v trezoru? Po zavření a otevření? Jen tak sama nezmizí.
jj byla tam nekolik dni minimalne, sem ji tam vidal nekolik dni po tom co sem ji tam dal, pak sem na to prestal davat pozor

Re: Problém s trezorem

Posted: 16:11 03. Apr 2012
by kucik
Sám ten předmět nezmizí. Může nastat chyba s uložením (v tom případě by tam nebyla druhej den). Může nastat chyba se znovunačtením (v tom případě věc zůstane v DB, což se nestalo, a opět by se nenačetla ).

Ale kdyžuž to tam jednou leží, tak to prostě samo o sobě nezmizí.

Re: Problém s trezorem

Posted: 22:24 03. Apr 2012
by huhulak
kucik wrote:Sám ten předmět nezmizí. Může nastat chyba s uložením (v tom případě by tam nebyla druhej den). Může nastat chyba se znovunačtením (v tom případě věc zůstane v DB, což se nestalo, a opět by se nenačetla ).

Ale kdyžuž to tam jednou leží, tak to prostě samo o sobě nezmizí.
aha takze neni nejaka databaze trezoru ze ktere by to slo vyloadovat?

Re: Problém s trezorem

Posted: 11:44 04. Apr 2012
by kucik
Databáze je to, na čem to stojí. Eventuelně, pokud řekneš datum, tak jsou i zálohy, ale to už mi přijde jednodušší řešit přes DM.
Fakt se mi nechce rozbalovat a loadovat jednotlivý zálohy a zkoumat to :|

Re: Problém s trezorem

Posted: 14:55 04. Apr 2012
by huhulak
kucik wrote:Databáze je to, na čem to stojí. Eventuelně, pokud řekneš datum, tak jsou i zálohy, ale to už mi přijde jednodušší řešit přes DM.
Fakt se mi nechce rozbalovat a loadovat jednotlivý zálohy a zkoumat to :|
jasne
datum si nepamutuju
budu to resit jinak

Re: Problém s trezorem

Posted: 11:19 17. Jun 2012
by XŠevyX
Mám taktéž problém s trezorem v Karathských dílnách. Včera jsem si tam uložil poctivě ulovenou kůži ze Staré gorily a v domění, že tam bude hezky odpočívat odešel. Když jsem jí však chtěl prodat, kůže tam už nebyla :shock:

Trezor hlásí, že mám v něm 64 předmětů, ale když se obnovuje, napíše že mi obnovil jenom 63.

Pokud možno, žádal bych o navrácení kůže, jelikož na Thalii je jí docela nedostatek.