Page 2 of 2

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 07:14 08. Jun 2011
by Sobik
Sabaton naprosto bezkonkurenčně nejlepší kotel. Tam sem poskakoval bez bot s jednou slečnou na zádech. :D
Spolu s nima Epica a Arch Enemy jako poslední tři kapely asi předčily celej zbytek festu.
Dymytry, navzdory tomu že byli první kapela v sobotu, taky slušně zaváleli a měli dobrej kotel lidí, řek bych i víc jak na kapely v neděli po poledni.
Pak Equilibrium, asi jediná kapela, která udělala wall of death. Taky mazec.
Cradle of Filth trošku zklamali Daniho zpěvem ve vejškách, ale jinak docela dobrý.
Jinak prej byl úžasnej kotel na Kataklysm, ale já je neviděl. Pátek mám trochu matnej. :D
Toť můj skromný report. :D

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 09:24 08. Jun 2011
by kucik
V pátek excelovali samozřejmě Accepti. Hoffmann předvedl, že stále umí a já rázem zapomněl, že ten den hráli i jiné kapely. Druhej den na mě museli všichni řvát, protože jsem fakt neslyšel.

V sobotu byli asi nejlepší Saxon, ale vzhledem k pátku a sobotě to byl slabší den. Na nic jiného si nevzpomínám.

Rozhodně nejlepší bylo finále a Sabaton, a před nima skvělí Arch Enemy. Epica mi přišla slabší, ikdyž jsem se na ní docela těšil.
Cradle of Filth se moc neblejskli. Nebo spíš zpěvák, kterýho bych tam radši neslyšel. Situaci trochu zachraňovala klávesistka.

Re: Metalfest Plzen 2011

Posted: 11:10 08. Jun 2011
by Woxa
Nam se vetsinu podarilo tak nejak ruzne prochlastat, takze oproti lonsku sem toho tolik nevidel :) Kazdopadne nedele byla dobra, i kdyz Epica me prisla dost slaba a Sabatoni maj vroubek, ze to zatahli jeste pred jedenactou a ani nic nepridali.

Co se fotek a postrehu tyka, tak asi neco casem hodim na svuj blogisek :)