Page 2 of 3
Re: ECL info
Posted: 15:09 11. May 2011
by Prasokralik
Myslíš že SR na temnotu funguje jo? naivko
Re: ECL info
Posted: 19:29 11. May 2011
by Radim
Ty seš fakt chytrák prasokrálíku,kdybych to neviděl v praxi tak to sem určitě napíšu.
Re: ECL info
Posted: 21:10 11. May 2011
by Prasokralik
říká někdo, kdo ani nechápe AC u své vlastní postavy. Nic nebudu flamovat, nestojíš mi za to abych ti vysvětlil jak temnota funguje SR neSR

Re: ECL info
Posted: 21:27 11. May 2011
by Hafen
SR proti temnote funguje je to i napsany na wiki
Re: ECL info
Posted: 22:44 11. May 2011
by Prasokralik
tak se nauč číst

Re: ECL info
Posted: 15:37 28. May 2011
by Derken-
Udajné ECL "0" pulčík x ECL 1 drow
- Screen od drowa bude za chvilku dodán
Re: ECL info
Posted: 15:47 28. May 2011
by Jeanes
drow neslechtic ECL 1
Re: ECL info
Posted: 23:44 28. May 2011
by Sorrow
No, tuhle lokaci znam, tam sou xp opravdu zadarmu kdyz koukam ze mate jen strelne zbrane a to na prvnim levelu...
Jen marne tapu kde na povrchu je neco podobneho.
Alespon krasna ukazka az zase nekdo z podtemna bude psat jake je tam tezke hrat
Jinak je asi otazka, jestli je podelane ECLko u drowa ci pulce?
Re: ECL info
Posted: 00:25 29. May 2011
by Jeanes
Sorrow wrote:No, tuhle lokaci znam, tam sou xp opravdu zadarmu kdyz koukam ze mate jen strelne zbrane a to na prvnim levelu...
Jen marne tapu kde na povrchu je neco podobneho.
Alespon krasna ukazka az zase nekdo z podtemna bude psat jake je tam tezke hrat
Jinak je asi otazka, jestli je podelane ECLko u drowa ci pulce?
Pochopitelně že je hodně těžké tam hrát, když se koukneš kolik lidí hraje v podtemnu, je to zřejmé. Chyba je u hobita, hobit má ECL 2
Re: ECL info
Posted: 00:53 29. May 2011
by Maya
A není to způsobené tím, že čím víc killí npc, tim mín XP za ně má?

Re: ECL info
Posted: 01:07 29. May 2011
by Jeanes
Maya wrote:A není to způsobené tím, že čím víc killí npc, tim mín XP za ně má?

ee není to tím, na tohle jsme při tom testu mysleli. Dalo by se to nějak opravit?
Re: ECL info
Posted: 01:25 29. May 2011
by Maya
Jeanes wrote:Maya wrote:A není to způsobené tím, že čím víc killí npc, tim mín XP za ně má?

ee není to tím, na tohle jsme při tom testu mysleli. Dalo by se to nějak opravit?
Já teda tomuhle moc nerozumím, ale kluci si toho určitě všimi a vyřešíme to, to se neboj

Re: ECL info
Posted: 10:37 30. May 2011
by kucik
Ten výpočet není zrovna triviální a krom ECL se tam zohledňuje spousta dalších věcí, jako počet zabitejch potvor, různá síla potvory atd. To ECL má půlčík skutečně nastaveno, tak jak jsem psal. To jsem netahal z nějaký dokumentace, ale skutečně je to tak v kódu.
Re: ECL info
Posted: 11:50 30. May 2011
by Sapal
Jeanes wrote:Maya wrote:A není to způsobené tím, že čím víc killí npc, tim mín XP za ně má?

ee není to tím, na tohle jsme při tom testu mysleli. Dalo by se to nějak opravit?
A neni to tim, že drowové jsou takový hajzlové, že kradou svejm otrokum i XP?

Ty jako drow si vlastně level 3, půlčík level 1. Takže když něco zabijete, tak víc xp dostane drow, protože má vyšší level, takže on je ten tahoun, zatímco půlčík se jen veze? Možná by půlčík mohl zkusit něco zabít sám, kolik mu padne.
Re: ECL info
Posted: 12:38 30. May 2011
by kucik
Já teda předpokládám, že tohle bylo zkoušený po restartu a s jedinou postavou v lokaci.