Page 2 of 2
Re: Řemesla
Posted: 22:19 20. May 2011
by -darkvision-
KaTo wrote:Nedělej vlny, na Thalii bioware craft nikdy nešel a pasti se taky nikdy nenechali dělat!
(jestli jo, tak mi někdo SAKRA uniklo, ale to bych se SAKRA divil

).
Negativka šla vždy dělat. Si pamatuji.
Re: Řemesla
Posted: 00:44 21. May 2011
by Hafen
Tak kdyz by nekdo neco skriptil, tak by nebylo od veci dat pasti + jedy pod jedno remeslo a pridat par novych jedu ci pasti.
Re: Řemesla
Posted: 12:37 22. May 2011
by Bahnak
Na Thalii se denně po zemi flákají tisíce pastí. Stačí je jen sebrat.
Pasti jdou mimoto i poměrně levně kupovat, stejně tak jdou i prodávat.
Jedy a podobné věci jsou k dostání taktéž.
Rozhodně bych v budoucnu viděl rád více jedů v alchymii, ale to musíte orodovat u scripterských sil, a neřekl bych že teď nemají do čeho píchnout.
Situace kolem pastí a jedů není zdaleka tak vážná jako věci na kterých se momentálně pracuje.
Nejsem si jistý zda by craft pastí byl hře ku prospěchu, ale třeba se pletu.
Zloděje na Thalii jsem hrál déle než rok a pastí jsem nikdy neměl nedostatek, naopak sháněl jsem se po dalším baťůžku.
Můj názor.