Page 2 of 67
Re: League of Legends
Posted: 00:05 19. May 2011
by Thuereg
Prasokralik wrote:už jsi pochopil že je to lepší než dota jo?

DoTa je hezčí a je to prostě DoTa. Tohle je přebalená DoTa s novejma možnostma. Ale jo. vypadá to dobře:D Neřikali ste že tam hrajete? Jak vás najdu?
Re: League of Legends
Posted: 00:36 19. May 2011
by mandos
No...mě se to skoro líbí víc než DoTA

taky jsem to zkoušel ale zatim jen PvE jsem spíš začátečník. Nicméně některý ty championi jsou fakt dobrý...jako třeba Annie the Dark Child s jejím přerostlým obživlým medvídkem

tu jsem si prostě musel pořídit

Re: League of Legends
Posted: 00:37 19. May 2011
by -darkvision-
Thuereg wrote:Prasokralik wrote:už jsi pochopil že je to lepší než dota jo?

DoTa je hezčí a je to prostě DoTa. Tohle je přebalená DoTa s novejma možnostma. Ale jo. vypadá to dobře:D Neřikali ste že tam hrajete? Jak vás najdu?
Když už, tak už DotA
Re: League of Legends
Posted: 00:43 19. May 2011
by mandos
Ehm...ono když už do toho rýpeš tak po of je vždycky The...jako LoTR, KoTOR a pod.

Re: League of Legends
Posted: 01:06 19. May 2011
by -darkvision-
Jenže : Defense of the Ancients (DotA)

Re: League of Legends
Posted: 01:16 19. May 2011
by Prasokralik
Thuereg wrote:Prasokralik wrote:už jsi pochopil že je to lepší než dota jo?

DoTa je hezčí a je to prostě DoTa. Tohle je přebalená DoTa s novejma možnostma. Ale jo. vypadá to dobře:D Neřikali ste že tam hrajete? Jak vás najdu?
Dáš si do přátel Prasokralíka nebo Roukinu
Re: League of Legends
Posted: 04:29 19. May 2011
by Thuereg
Hele dá se tam nějak změnit skin championa aniž bych za to cáloval prašule?
Re: League of Legends
Posted: 06:41 19. May 2011
by Thuereg
A hlavně creepy v Dotě jsou stokrát hezčí

Re: League of Legends
Posted: 11:13 19. May 2011
by Prasokralik
Thuereg wrote:Hele dá se tam nějak změnit skin championa aniž bych za to cáloval prašule?
ne, champy si můžeš koupit jaký chceš za ingame peníze ale skiny jsou už za normální
Re: League of Legends
Posted: 12:06 19. May 2011
by -darkvision-
Prasokralik wrote:Thuereg wrote:Hele dá se tam nějak změnit skin championa aniž bych za to cáloval prašule?
ne, champy si můžeš koupit jaký chceš za ingame peníze ale skiny jsou už za normální
Takže další z her kde se malý bohatí fakani mohou povyšovat nad ty co prachy neutrácej za blbosti, jako je změna skinu atd.
Díkes, díky tomuhle to hrát určitě nebudu

Re: League of Legends
Posted: 12:14 19. May 2011
by Nalkanar
Zajímavé je, že odhadem ve 4 z 5ti případů, týpek se stejným championem jako já, ale s placeným vzhledem, byl looser

V tom pátém z pěti případů to byl někdo na mé úrovni... a v tom šestém z pěti

byl lepší

*zasněně vzpomíná, jak kdysi, když ještě Ashe byla hratelná, školil kde koho*
Re: League of Legends
Posted: 12:27 19. May 2011
by Prasokralik
ashe je hratelna pořád, s IE a pořádným buildem pokud jí nějaký koumák nenacpe blbost typu madred, je to celkem postrach a v team fightech exceluje
Re: League of Legends
Posted: 12:30 19. May 2011
by Prasokralik
-darkvision- wrote:Prasokralik wrote:Thuereg wrote:Hele dá se tam nějak změnit skin championa aniž bych za to cáloval prašule?
ne, champy si můžeš koupit jaký chceš za ingame peníze ale skiny jsou už za normální
Takže další z her kde se malý bohatí fakani mohou povyšovat nad ty co prachy neutrácej za blbosti, jako je změna skinu atd.
Díkes, díky tomuhle to hrát určitě nebudu

mno jo, to by tvé ego jistě neuneslo, že tvuj champ je zelenej a on ho má červenýho
dospěj

ta firma je seriozni, protože ti co jí podpoří nějakým tím eurem sice dostanou jiný vzhled svého hrdiny ale hru samotnou to neovlivní
narozdíl od doty, která jede na idiotském W3 enginu, je LoL hratelnější a navíc zadara
to že většina z vás W3 šlohla a nikoliv cálovala je už jiná věc
Re: League of Legends
Posted: 12:38 19. May 2011
by Firefox_
A nezapomínejte na křoví. Perfektní místo pro údery, které v Dotě není.
Re: League of Legends
Posted: 13:27 19. May 2011
by Prasokralik
Mno krasne jsme ted vyhrali 3v3 v sestave Roukina, Prasokralik, Theureg, kdyby se Legewiel a Nalk pridali muzem zacit 5 na 5