Page 2 of 8
Re: APB: Reloaded
Posted: 11:34 28. May 2011
by PiAn0
Nejlepsi je jak kdyz se k tomu autu priblizis tak uz to slysis z povzdali

tohle je moje postavycka a jeji auto, jmenuje se FionaGall

opovazte se ji nekdo ublizit

Re: APB: Reloaded
Posted: 11:56 28. May 2011
by Radim
Tak já sem právě dokončil registraci a po obědě se zkusím dostat do hry.PiAn0 na tebe se už těším,za fízla hrát nebudu

Re: APB: Reloaded
Posted: 12:15 28. May 2011
by PiAn0
Ono si rikam ze bude docela problem se vsichni dostat na jeden servr

abych to upresnil, jsou tam 4 hlavni servry, ja jsem na tom EU2 ten servr se deli na tri lokace, jedna je obchodni kde se nebojuje, nema omezenou kapacitu a jen se tam nakupuje a vsechno okolo, a pak dve lokace ve meste kde se bojuje, kazda ta lokace ma asi 30 dalsich pod servru a na kazdy podserver je max 100 hracu, takze kdyz odchazis z obchodniho jinam tak te to proste hodi na nejakych z tech 30 servru ve meste, pokud mas ostatni ve friends tak se muzou ktobe pripojit primo na ten servr ktery si sel ale jen pokud tam je volne misto a neni tam max 100 hracu coz se posledni dobou pres den docela casto stava

V pozdnich vecernich hodinach to problem nebude.
Jeste ke hre:
Aby v tom meste nebyl jen chaos a vsichni posobe hned nestrileli a zabijeli se navzajem, tak nemuzes ostatni zranovat ani zabijet, dokud nejsou soucasti mise nebo nejsou v tvoji grupe, takze to ze se vsude okolo strili atd te nezajima dokud tvoji grupe neni pridelena mise kterou pak jedes udelat. Bud je mise kde jen casove musis splnit ukol bez nepratel a nebo je ktobe pridelena grupa nepratel a pak je to odost tezsi. Pak je rozdil ze jako policajti jedete k nejakemu vysetrovani a ta nepratelska grupa vam to ma prekazit a nebo naopak nepratele neco podnikaji a policije jim to ma prekazit a pak proste jde uz jen o to se postrilet

Ale zase to jakou grupu proti sobe v misi dostanes je o nahode

v pozdnich vecernich hodinach tech grup neni tolik

Re: APB: Reloaded
Posted: 12:21 28. May 2011
by -darkvision-
Radim wrote:Tak já sem právě dokončil registraci a po obědě se zkusím dostat do hry.PiAn0 na tebe se už těším,za fízla hrát nebudu

Tak tak, my s Vejkem té tvé asi ublížíme
Já už mám na účtě prvních 10k vůbec nevím co kde jak ještě. Stále se rozhlížím, ale je to bomba.
Re: APB: Reloaded
Posted: 13:53 28. May 2011
by Prasokralik
První zklamání, nový zbraně jsou časově omezený, za těžce vydělaný fňufňáčky si jde kupovat kvéry který zmizej za 10 dní -.-
Re: APB: Reloaded
Posted: 14:32 28. May 2011
by Nalkanar
Prasokralik wrote:První zklamání, nový zbraně jsou časově omezený, za těžce vydělaný fňufňáčky si jde kupovat kvéry který zmizej za 10 dní -.-
Klasika u většiny "free" her... v BF Heroes se věci kupovali taky na čas, Combat Arms třeba též, jde prostě o to, že tě tím nutí, co nejvíc hrát .. pak mají zaručeno, že jim hraje tolik a tolik lidí skoro stabilně.. a tím pádem můžou mít reklamy atd. a vydělávat

čekám jen až někdo hodíte hlášku, že za reál prachy se tam dá koupit to a to

Re: APB: Reloaded
Posted: 14:56 28. May 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote: čekám jen až někdo hodíte hlášku, že za reál prachy se tam dá koupit to a to

to samozřejmě jde, na to ani nemusíš čekat

Re: APB: Reloaded
Posted: 15:22 28. May 2011
by Prasokralik
Moje maličkost
Re: APB: Reloaded
Posted: 15:49 28. May 2011
by PiAn0
Neprijde mi to tak hrozne s temi zbranemi, oni nejsou zas tak drahe a pozdeji si takove penize vydelas jen za jednu misi. Horsi je to s oblecenim a auty ty uz jsou hodne drahe ale ne casove omezene

ty zbrane si jakoby jen pujcujes.
Re: APB: Reloaded
Posted: 23:09 28. May 2011
by -darkvision-
Dneska jsem dosáhl mise za 1500. Mazec. Ale na auto to je pořád málo
Ve hře se daj auta kupovat, když si auto ukradnu, nemohu si ho nějak přivlastnit? To asi nejde co?

Re: APB: Reloaded
Posted: 23:34 28. May 2011
by PiAn0
No privlastnit, tim ze ho ukradnes tak ho privlastneny mas

dokud ho ridis a si vnem, kdyz ho pak rozbijes nebo nekde nechas tak ho zase nemas zejo

ale myslim ze obcas jdou ty kradena auta nekde prodavat, me s ejednou za tu policajtku podarilo nasednout do auta ktere nekdo predtim ukradl a odjel jsem snim na takove parkoviste a dostal jsem za to penize ze jsem ho jakoby vratil.
Re: APB: Reloaded
Posted: 23:36 28. May 2011
by Maya
Kdybyste radši logovali do hry, at mám koho mučit...

Re: APB: Reloaded
Posted: 00:13 29. May 2011
by PiAn0
Ja jsem dneska lognul

zitra klidne lognu znova

Re: APB: Reloaded
Posted: 00:31 29. May 2011
by Prasokralik
Já taky dneska lognul

a žádné mučení nebylo
Re: APB: Reloaded
Posted: 08:47 29. May 2011
by Práček
Hej boží, ten editor postav vypadá fakt luxusně, už jen kvuli němu to asi zkusím
