Page 2 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:27 31. May 2011
by nomis_b
Nomis + Alice jede (nechcem jidlo)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:54 02. Jun 2011
by efu_redo
Rád bych se letos zúčastnil. Uvidím jak mi to okolnosti dovolí, ale na 75% já a jogobello.
Letos si zkusím připravit nějakou zbroj, meč a jiné serepetičky. Jinak, mluvím sám za sebe a za jogo, oba bychom uvítali ,,dřevárnu´´ jako minulý rok. To RP v čele s nomisem a alicí bylo naprosto ojedinělé a zážitek na celý život. Tak pokud to zas plánujete, budu se těšit o 200% víc.
Imho, Kato pojedeš?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:58 02. Jun 2011
by Rejty
Jo kostýmy by to chtělo. Vloni jsem se cítil trapně, že jsem se do toho mýho nevešel a musel jsem tam lítat v trenýrkách a tričku...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:01 02. Jun 2011
by Radim
Nemáš jíst za dva

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:02 02. Jun 2011
by Rejty
Radim wrote:Nemáš jíst za dva

Dávej si letos pozor na svoje jídlo...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:55 02. Jun 2011
by Sorrow
*mne si ruce* jak je to pořekadlo, když se dva perou, třetí žere?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 17:43 02. Jun 2011
by -darkvision-
Rejty wrote:Radim wrote:Nemáš jíst za dva

Dávej si letos pozor na svoje jídlo...

Vejk možná ani na to jídlo nebude mít prašule

prej že si vystačí o chlebu a vodě

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 08:52 03. Jun 2011
by tao kan
TaoKan+Durduin jedem. Chceme jídlo,alkohol,ženy,se.....značky-cedule nechte doma (Sobíku)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 13:42 04. Jun 2011
by jogobelo
Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:02 04. Jun 2011
by sendys
uvidi se mozna prijedem jezdim tamtudy kvuli praci -/
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 21:50 04. Jun 2011
by efu_redo
jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav

se se se .... si zas pila co?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:08 04. Jun 2011
by jogobelo
efu_redo wrote:jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav

se se se .... si zas pila co?

právě že jsem moooc dlouho střízlivá...

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 23:39 04. Jun 2011
by Firefox_
Přijedu, pokud zase neskončím na půl cesty.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 00:25 05. Jun 2011
by Thuereg
Rád se voběvim, ale kostým už sem před nějakou dobou vodkázal kámoši páč na dřevárny sem se vyprd, ale nějaký serepetičky snad splašim a snad mi někdo i něco pujčí hehe:)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 00:27 05. Jun 2011
by Thuereg
Předem ale upozorňuju, že jak mě někdo sáhne na jídlo tak je ze mě berserk:D