Page 2 of 25

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 08:27 31. May 2011
by nomis_b
Nomis + Alice jede (nechcem jidlo)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:54 02. Jun 2011
by efu_redo
Rád bych se letos zúčastnil. Uvidím jak mi to okolnosti dovolí, ale na 75% já a jogobello.

Letos si zkusím připravit nějakou zbroj, meč a jiné serepetičky. Jinak, mluvím sám za sebe a za jogo, oba bychom uvítali ,,dřevárnu´´ jako minulý rok. To RP v čele s nomisem a alicí bylo naprosto ojedinělé a zážitek na celý život. Tak pokud to zas plánujete, budu se těšit o 200% víc. :mrgreen:

Imho, Kato pojedeš?

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 11:58 02. Jun 2011
by Rejty
Jo kostýmy by to chtělo. Vloni jsem se cítil trapně, že jsem se do toho mýho nevešel a musel jsem tam lítat v trenýrkách a tričku... :wall:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:01 02. Jun 2011
by Radim
Nemáš jíst za dva :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:02 02. Jun 2011
by Rejty
Radim wrote:Nemáš jíst za dva :mrgreen:
Dávej si letos pozor na svoje jídlo... :weap_7:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 12:55 02. Jun 2011
by Sorrow
*mne si ruce* jak je to pořekadlo, když se dva perou, třetí žere? :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 17:43 02. Jun 2011
by -darkvision-
Rejty wrote:
Radim wrote:Nemáš jíst za dva :mrgreen:
Dávej si letos pozor na svoje jídlo... :weap_7:
Vejk možná ani na to jídlo nebude mít prašule :biggrin: prej že si vystačí o chlebu a vodě :lol:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 08:52 03. Jun 2011
by tao kan
TaoKan+Durduin jedem. Chceme jídlo,alkohol,ženy,se.....značky-cedule nechte doma (Sobíku) :)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 13:42 04. Jun 2011
by jogobelo
Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav :D

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 14:02 04. Jun 2011
by sendys
uvidi se mozna prijedem jezdim tamtudy kvuli praci -/

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 21:50 04. Jun 2011
by efu_redo
jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav :D
se se se .... si zas pila co? :wall: :mrgreen:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 22:08 04. Jun 2011
by jogobelo
efu_redo wrote:
jogobelo wrote:Jak říkal redo tak se rádi se ukážem, pokud zase neskončíme do 23.00 buhvikde u krav :D
se se se .... si zas pila co? :wall: :mrgreen:


právě že jsem moooc dlouho střízlivá... :cry:

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 23:39 04. Jun 2011
by Firefox_
Přijedu, pokud zase neskončím na půl cesty.

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 00:25 05. Jun 2011
by Thuereg
Rád se voběvim, ale kostým už sem před nějakou dobou vodkázal kámoši páč na dřevárny sem se vyprd, ale nějaký serepetičky snad splašim a snad mi někdo i něco pujčí hehe:)

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Posted: 00:27 05. Jun 2011
by Thuereg
Předem ale upozorňuju, že jak mě někdo sáhne na jídlo tak je ze mě berserk:D