Page 2 of 5
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 16:56 01. Jun 2011
by Sapal
dira_v_bubnu wrote:když jsem předpokládal, že by mohl být třeba nějaký lapka v hospodě (třeba jen po setmění) nebo alespoň někdo v chudinské čtvrti Karathy, který by mohl aspoň nasměrovat, kam dál.

Ten otravnej vyvolávač už na karatskym náměstí nevykřikuje, že v kanálech sídlí zlodějskej spolek?
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 00:34 02. Jun 2011
by DenGrasse
Pokud vím, tak to naopak vždycky popíral

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 07:23 02. Jun 2011
by dira_v_bubnu
DenGrasse wrote:To jestli v Karathě sídlí spolek zlodějů přece neznamená, že jejich náhončí bude stát na náměstí a vykřikovat, že nabíraj nový čelny.
To sice ne, ale aspon nekde zapadlej žebrá, který jsem potkaval v chudinský čtvrti by o tom něco vědět mohl. A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...), tak mi nepovídejte, že by v chudiský čtvrti, která je plná kriminálníků a žebráků nemohl být jeden, co by řekl: "Hele, zkus se kouknout dolů. Třeba budeš překvapenej..." . Ale jak se na to koukám, tak asi vám tenhle stav vyhovuje, tak toho radši nechám.
Sapal wrote:dira_v_bubnu wrote:když jsem předpokládal, že by mohl být třeba nějaký lapka v hospodě (třeba jen po setmění) nebo alespoň někdo v chudinské čtvrti Karathy, který by mohl aspoň nasměrovat, kam dál.

Ten otravnej vyvolávač už na karatskym náměstí nevykřikuje, že v kanálech sídlí zlodějskej spolek?
Seděl jsem tam reál asi půl hodiny a ani jednou se o tom nezmínil.

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 09:27 02. Jun 2011
by kucik
dira_v_bubnu wrote: A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...
Ty znáš tyhle lidi osobně? To máš, chlape, docela slušný konexe. Ale jinak ano, každej zná někoho, ale to neznamená, že to každýmu vyslepičí na potkání.
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 09:41 02. Jun 2011
by Alvarion
dira_v_bubnu wrote: A nic ve zlym, ale podle mýho každej zná ve svém okolí nějakýho mafiána (Mrázek, Krejčíř, Starka, Kalousek, ...
Díky moc pobavil jsi mne při dopoledni parádním hlodem, Kalousek po boku takových jmen....
Jinak Rogue, jak se class nazývá v originálu není zloděj, to by bylo thief.
Dle slovníku je lepší slovo spíše vykládat - tulák, pobuda, darebák, ničema. Určitě by neměl být problém do nějakého narazit.... + Šmelička je mistr v okrádání zacinajicích hrdinů, ale i jejich mecenáš. Určitě by si zasloužil umět vyučovat pár základních lvl nějakého povolání.
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 09:48 02. Jun 2011
by dira_v_bubnu
Alvarion wrote:
Díky moc pobavil jsi mne při dopoledni parádním hlodem, Kalousek po boku takových jmen....
Však je to všechno stejná banda darebáků
Alvarion wrote:
Jinak Rogue, jak se class nazývá v originálu není zloděj, to by bylo thief.
Dle slovníku je lepší slovo spíše vykládat - tulák, pobuda, darebák, ničema. Určitě by neměl být problém do nějakého narazit.... + Šmelička je mistr v okrádání zacinajicích hrdinů, ale i jejich mecenáš. Určitě by si zasloužil umět vyučovat pár základních lvl nějakého povolání.
Jojo, tak nějak jsem to myslel. A stačilo by fakt klidně jen prvních 3-5 úrovní, aby se člověk mohl odvážit dál
EDIT:
kucik wrote:
Ty znáš tyhle lidi osobně?
Opravdu Starku znám osobně a je to docela hodnej pán...

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 13:42 05. Jun 2011
by Narsith
Vite co se mi libi? Ten vaš arogantni pohled na věc zrakem zkušeneho hrače (a je jedno jestli hral někde jinde nebo jen na Thali).Vubec neberete v potaz že NwN taky muže chtit zkusit si zahrat někdo kdo nikydy z touhle hrou nepřišel do styku. Jen si někdy po sobě přečtěte ty svoje odpovědi a trošku se nad nima zamyslete. Teda jestli jste toho schopni. Pak se nedivte že takovy novaček se po dvou,třech lognutich a takovychto odpovědich na svuj dotaz na forku znechuceně odvrati a smazne hru z hardu. Bohužel,a klidne mi za to dejte i bann,tyka se to i některych DMek
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 13:50 05. Jun 2011
by Thuereg
Ono spíš jde o to, že se najde pár bhodnejch odpovědí, ale zároveň se objeví spousta braku

, ale to už by nebylo forum aby to tak nebylo

.
Každopádně když už se tu řešej ty lvl a treneři.. Trochu bych to osvobodil a třeba prvních 5lvl bych nechal bez trenera. Postava by přece měla bejt v něčem alespoň trochu zběhlá než se začne u nějakýho mistra učit těm opravdu důležitejm zákoutím řemesla.
Edit: Opraveno

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 14:58 05. Jun 2011
by Nalkanar
objeví! objeví! žádný ě! ob-jevit, z-jevit, vy-jevit
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 15:09 05. Jun 2011
by Narsith
Nalkanar wrote:objeví! objeví! žádný ě! ob-jevit, z-jevit, vy-jevit
Pardon,jsem nejaky patek ze školy....a čeština jaksi neni muj rodny jazyk

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 15:35 05. Jun 2011
by -RoF-
Ehmm zajimavé reakce teda. Jak tu chcete potom udržet nováčky?
Sám vím, že když jsem tu začínal, tak jsem měl problém ty učitele najít. A vždy mi někdo poradil a nebo jsem to našel sám. Ale že bych v tom hledání viděl nějakou extra zábavu? No nevím.
Holt nezbývá nic jiné než hledat a nebo se ptát hráčů

Re: Vetešník v Ivory
Posted: 16:02 05. Jun 2011
by Prasokralik
trenéři jsou prostě neskutečná chujovina, aneb nikdo se nic sám nenaučí bez ohledu na to kolika boji si projde, v postupu je důležité strávit 5 minut v hospodě s nejbližším opilcem, jenžto nám prozradí, jak meč držeti
dokládám manuál, jak to momentálně (nejen) na Thalii vypadá
EDIT: vtipné je, že už i v této připitomnělé hře většinu trenérů zrušili a zbytek razantně omezili, jen u nás....
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 16:05 05. Jun 2011
by G-ladiator
Imo by to řešila možnost PC být učitelem. Nevím, jak těžké by to bylo naskriptovat (pokud vůbec možné), ale myslím, že by to řešilo spoustu věcí a ještě vytvořilo skvělé příležitosti pro hru.
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 16:06 05. Jun 2011
by Thuereg
Re: Vetešník v Ivory
Posted: 16:07 05. Jun 2011
by Thuereg
G-ladiator wrote:Imo by to řešila možnost PC být učitelem. Nevím, jak těžké by to bylo naskriptovat (pokud vůbec možné), ale myslím, že by to řešilo spoustu věcí a ještě vytvořilo skvělé příležitosti pro hru.
Nad tim sem taky občas uvažoval a nepřijde mi to jako nijak zvláště blbej nápad
