Page 2 of 2

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:23 02. Jun 2011
by Naldrard
Thuereg wrote:Jestli najdu někoho s kym jet tak bych asi zajel:) posledně sem to nějak vynechal.
Tak můžeš hledat tady... můžeme equipnout pár piv a jít tam expit. Ale co sem slyšel, tak tam jsou potvory po velkých skupinkách. Bude to chtít plošné útoky. Snad do té doby nelevelím na feat "Převrhni TOI TOIku"

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:26 02. Jun 2011
by Desmond
Toi Toiky z MoRu jso opředeny přímo děsivými legandami :shock: :lol:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:51 02. Jun 2011
by Naldrard
Desmond wrote:Toi Toiky z MoRu jso opředeny přímo děsivými legandami :shock: :lol:
Jo, je to epická past na vůli... Proto tam běhají zloději a zneškodňují ty zlé pastičky dobře mířeným kopancem. :mrgreen:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 16:24 02. Jun 2011
by Woxa
Jako twisted sister a par dalsich je dobry lakadlo, ale porad toho na muj vkus neni dost. Za druhy by to bylo dalsi "plejtvani" dovolene.

Naldrard: a navic asi budes muset pridat trochu bodu do tvyho presvedcovani (a nebo si to lip rollnout), porad si lehce pod moji TO. Holt ukecat me na takovej epickej dung nebude snadny :D

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 21:31 02. Jun 2011
by Thuereg
Desmond wrote:Toi Toiky z MoRu jso opředeny přímo děsivými legandami :shock: :lol:
Ty legendy sou pravdivé. Tak třeba když sem takhle jednou otevřel dvíířka a na jejich vnitřní straně bylo napsané anarchystické áčko.... jen...no zkuste hádat čim bylo napsané že?:)

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 17:17 18. Jul 2011
by -RoF-
Tak Masters of Rock 2011 skončil a zase jsem spokojený.

Počasí vyšlo vcelku dobře, kromě pár přeháněk ;)
Prostředí zase super.
Lidí míň, což mi nevadí.

a hlavně zase byla naše fajn parta ;)

A kapely co se mi líbily.
Rhapsody of Fire
Arkona
Oomph!
U.D.O.
Ross the Boss
.....
a další :)

Jinak nějaké videa jsou tady (doporučuju víc zesílit) http://www.youtube.com/user/PUXINA5#p/u/5/RNEHPWLhrPg
Z MoR 2011 je jich tam 17 ;) (Bersi máš tam i Twisted Sister :D )

Fotky asi potrvají, páč prohrabat přes 2 000 fotek to je na dlouho :twisted:

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 17:34 18. Jul 2011
by de Aers

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 23:29 18. Jul 2011
by Garett
souhlas, letos to dopadlo vyborne, prehanky vicemene mezi kapelama, lidi tak akorat, sousedi na poli vyborny a zasobeny :D

akorat z nwn jsem potkal jenom sinkachu a sobik mel vyplej telefon :D

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 23:37 18. Jul 2011
by -RoF-
Garett wrote:souhlas, letos to dopadlo vyborne, prehanky vicemene mezi kapelama, lidi tak akorat, sousedi na poli vyborny a zasobeny :D

akorat z nwn jsem potkal jenom sinkachu a sobik mel vyplej telefon :D
Jo to byste nesměli sedět v tom prochcaném hájku :D
My většinou jsme u druhého nebo u třetího stromu od konce ;)

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 10:14 19. Jul 2011
by GeForce
Využiju tenhle topic... Jdete někdo na Offspringy 16.8.?
The offsprings

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 17:45 27. Jul 2011
by -RoF-
Cheche z mástru....

Mnich 1.lvl a nebo 40.lvl? Kdoví, zdání může klamat :D

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 15:15 24. Aug 2011
by Troglodyt
No jo, Mástry jsem letos prišvih, ale hodlám rozhodně vyrazit na Rammsteiny, budou zase v Praze! Akorát teda budu potřebovat nějaký ubytování. Nevíte o něčem u Prahy? Koukám tady na http://www.casamundo.cz/ a http://www.penziony.cz/ ale nějak se mi to nezdá jen tak ne přespání, ale třeba hotel v Praze, to asi bude mastný což?

Re: Masters of Rock 2011

Posted: 19:58 02. Nov 2011
by Tarja
Jůůů, na MoR jezdím s kámošema už pět let. Je to naše tradice. Tento rok tam kluci lítali s transparentem Free sex a ful metal alcoholist. Kámoš dokonce naučil lidi řvát hovno hrubý, z čehož se pak ztratilo slovo hrubý a už tam řvou jen hovno a taky jsme fan skupina známá jako Fantomas(prostě vožralí stojíme u stánku na podpisovky a řveme "fantomas, skupina fantomas! Podpisovka zdarma i na prdel!" Prostě je to vždycky monstr akce, kde se vyřádíme. Kdo nebyl vřele doporučuju :biggrin: