Page 2 of 2
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:14 16. Jun 2011
by kucik
Jo, Vysehrad je treba obnovit. Co treba prespristi streda (29.)? Jak jste na tom Prazsky a nedalekozijici?
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:15 16. Jun 2011
by Thuereg
kucik wrote:Jo, Vysehrad je treba obnovit. Co treba prespristi streda (29.)? Jak jste na tom Prazsky a nedalekozijici?
Já mám vyšehrad nad šiškou pokaždý když se vzbudim z kocoviny. Stačí říct kdy a už tam piju.
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:39 16. Jun 2011
by Braenn
A co příští středa?
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:44 16. Jun 2011
by Molly23
kolik hodin?

kde?
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:50 16. Jun 2011
by Thuereg
Braenn wrote:A co příští středa?
To beru... hospůdka na hradbách: vyšehrad, najdete snadno je hned na hradbách a viděl bych to tak na 20:00?
Re: PIVO PRAHA
Posted: 20:51 16. Jun 2011
by Molly23
To zní přijatelně... pokusím se dorazit

Re: PIVO PRAHA
Posted: 21:26 16. Jun 2011
by DarK_cz
Thuereg wrote:kucik wrote:Jo, Vysehrad je treba obnovit. Co treba prespristi streda (29.)? Jak jste na tom Prazsky a nedalekozijici?
Já mám vyšehrad nad šiškou pokaždý když se vzbudim z kocoviny. Stačí říct kdy a už tam piju.
Jo a když ti někdo řekne o víkendu ať přijedeš na Olšanku, že dáme pivko to nééééé

Re: PIVO PRAHA
Posted: 21:27 16. Jun 2011
by Miell
No na Vyšák bych dorazit někdy mohla.. ale u mě to záleží na počasí a jestli pojede i KaTo.. aby jsme se střídali u kněžky a její nové dvouměsíční posily

Re: PIVO PRAHA
Posted: 21:53 16. Jun 2011
by Firefox_
Středa, Vyšák ok

. Akorát bych dal začátek dřív
Re: PIVO PRAHA
Posted: 22:05 16. Jun 2011
by Miell
Firefox_ wrote:Středa, Vyšák ok

. Akorát bych dal začátek dřív
Vidíš.. čas srazu.. no mám-li se někdy ukázat.. chce to dřív.. myslím, že pátou případně půl šestou by pracující zvládat mohli, ne? Ale to je do budoucna.. příští týden fakt nevím.
Re: PIVO PRAHA
Posted: 22:42 16. Jun 2011
by Braenn
Vidím to také dřív, nejspíš tam budu/eme tak cca od 6ti, půl 6té.
Re: PIVO PRAHA
Posted: 12:45 20. Jun 2011
by OneIceOne
Ve středu se na Vyšehrad přijdu kouknout.
Re: PIVO PRAHA
Posted: 13:39 20. Jun 2011
by -darkvision-
Jako tuto středu 22.6.. od 17.30 na Vyšehradě .. oficiálně jo? Stavit bych se mohl, ale nic neslibuji, mám ve čtvrtek zkoušku a jelikož moje dnešní skore je zatim 1/1/1 (neudelana/udelana/ceka me) tak težko říci.