Page 2 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:43 17. Jun 2011
by PiAn0
Já bych byl taky raději pro víkend ale možna někdy najdu čas i přes ten všední den.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:22 17. Jun 2011
by Miell
No taky by se mi líbilo, když by se událo něco o víkendu.. přes den:) Ale tak to můžeme naplánovat třebas tu ZOO, ne?:)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:36 17. Jun 2011
by PiAn0
A pustí mě do ZOO s lahvacem?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:57 17. Jun 2011
by Bahnak
Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:42 17. Jun 2011
by -darkvision-
Bahnak wrote:Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...
Jenze pokad to mas v báglu a není to videt .. působí to jinak, než pokad tam jdeš s lahváčem v ruce ..
To je asi tak jako kdyz jdu do kina s kafem v ruce od MC a nepustej me.. Na druhe strane kdyz jdu do kina a mam KFC v batohu tak me pustej bo to nevidej a bagly nekontroluji.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:54 17. Jun 2011
by Woxa
Bahnak wrote:Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...
bleee, neni to pak krapet teply?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:21 17. Jun 2011
by Bahnak
ne když si koupíš haldu plechovek z chlaďáku v krámu těsně před příjezdem do ZOO...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:19 17. Jun 2011
by Thuereg
Bahnak wrote:ne když si koupíš haldu plechovek z chlaďáku v krámu těsně před příjezdem do ZOO...
FUJ plechovky...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:22 17. Jun 2011
by Thuereg
PiAn0 wrote:Já bych byl taky raději pro víkend ale možna někdy najdu čas i přes ten všední den.
Mno jo, ale víkendy jsou blbí na pravidelný srazy. Většina lidí někam mizí a tak, na druhou stranu neni určitě problém něco i na víkend naplánovat... Stačí se dohodnout.
Ale na Zoo vám narovinu řikám velké NE. Nesnášim ty davy lidí tam a to nemluvim o tom, že vstupný je drahý jako prase. Spíš bych to viděl na nějaký posezení někde v parku, s dřevárnickejma mečema nebo se železem, nějakou tou mičudou a haldou stříkacích pistolek

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:21 18. Jun 2011
by Miell
Klidně dorazím i na nějaké víkendové dřvohraní v přírodě.. jen to musí být někde poblíž a dostupný pro kočárek, páč mám dvě kukačky a nemám hlídání.. nebo spíš výjimečně.. proto ta ZOO

Každému co vyhovuje.. alespoň je z čeho vybírat a loni to bylo super

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:27 19. Jun 2011
by efu_redo
Miell wrote:Klidně dorazím i na nějaké víkendové dřvohraní v přírodě.. jen to musí být někde poblíž a dostupný pro kočárek, páč mám dvě kukačky a nemám hlídání.. nebo spíš výjimečně.. proto ta ZOO

Každému co vyhovuje.. alespoň je z čeho vybírat a loni to bylo super

Já ti je s kátou rád pohlídám někde v lese...

Vrátím je zcela v pořádku, jen je trochu upravím po tyraelsku, myslím jejich myšlení, né zevnějšek. Ostatně, budu hlídat jednu vlastní, druhou cizí

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:37 19. Jun 2011
by Miell
Aby ta vlastní neupravila po tyraelsku Tebe

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:05 21. Jun 2011
by Thuereg
Ve středu se ukážu, ale dorazim až tak po tý šestý nejdřív. Dřív se tam nedostanu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:19 21. Jun 2011
by Braenn
Dorazím jen, když nebude pršet

Náhradní plán hádám není v plánu?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:56 21. Jun 2011
by Thuereg
Esli bude lejt je tu stále ještě biliard klub albertov alias chodovar alias Trojka. Většina snad zná

Kdo ne tak je to hned naproti zastávce Albertov směrem od ostrčiláku.