Page 2 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:43 17. Jun 2011
by PiAn0
Já bych byl taky raději pro víkend ale možna někdy najdu čas i přes ten všední den.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:22 17. Jun 2011
by Miell
No taky by se mi líbilo, když by se událo něco o víkendu.. přes den:) Ale tak to můžeme naplánovat třebas tu ZOO, ne?:)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:36 17. Jun 2011
by PiAn0
A pustí mě do ZOO s lahvacem? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:57 17. Jun 2011
by Bahnak
Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:42 17. Jun 2011
by -darkvision-
Bahnak wrote:Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...
Jenze pokad to mas v báglu a není to videt .. působí to jinak, než pokad tam jdeš s lahváčem v ruce ..
To je asi tak jako kdyz jdu do kina s kafem v ruce od MC a nepustej me.. Na druhe strane kdyz jdu do kina a mam KFC v batohu tak me pustej bo to nevidej a bagly nekontroluji.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:54 17. Jun 2011
by Woxa
Bahnak wrote:Když tam pouštěj mě s batohem plným pivka...
bleee, neni to pak krapet teply?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:21 17. Jun 2011
by Bahnak
ne když si koupíš haldu plechovek z chlaďáku v krámu těsně před příjezdem do ZOO...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:19 17. Jun 2011
by Thuereg
Bahnak wrote:ne když si koupíš haldu plechovek z chlaďáku v krámu těsně před příjezdem do ZOO...
FUJ plechovky... :(

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:22 17. Jun 2011
by Thuereg
PiAn0 wrote:Já bych byl taky raději pro víkend ale možna někdy najdu čas i přes ten všední den.
Mno jo, ale víkendy jsou blbí na pravidelný srazy. Většina lidí někam mizí a tak, na druhou stranu neni určitě problém něco i na víkend naplánovat... Stačí se dohodnout.

Ale na Zoo vám narovinu řikám velké NE. Nesnášim ty davy lidí tam a to nemluvim o tom, že vstupný je drahý jako prase. Spíš bych to viděl na nějaký posezení někde v parku, s dřevárnickejma mečema nebo se železem, nějakou tou mičudou a haldou stříkacích pistolek :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:21 18. Jun 2011
by Miell
Klidně dorazím i na nějaké víkendové dřvohraní v přírodě.. jen to musí být někde poblíž a dostupný pro kočárek, páč mám dvě kukačky a nemám hlídání.. nebo spíš výjimečně.. proto ta ZOO :wink: Každému co vyhovuje.. alespoň je z čeho vybírat a loni to bylo super :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:27 19. Jun 2011
by efu_redo
Miell wrote:Klidně dorazím i na nějaké víkendové dřvohraní v přírodě.. jen to musí být někde poblíž a dostupný pro kočárek, páč mám dvě kukačky a nemám hlídání.. nebo spíš výjimečně.. proto ta ZOO :wink: Každému co vyhovuje.. alespoň je z čeho vybírat a loni to bylo super :lol:
Já ti je s kátou rád pohlídám někde v lese... :twisted: Vrátím je zcela v pořádku, jen je trochu upravím po tyraelsku, myslím jejich myšlení, né zevnějšek. Ostatně, budu hlídat jednu vlastní, druhou cizí :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:37 19. Jun 2011
by Miell
Aby ta vlastní neupravila po tyraelsku Tebe :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:05 21. Jun 2011
by Thuereg
Ve středu se ukážu, ale dorazim až tak po tý šestý nejdřív. Dřív se tam nedostanu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:19 21. Jun 2011
by Braenn
Dorazím jen, když nebude pršet :) Náhradní plán hádám není v plánu?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:56 21. Jun 2011
by Thuereg
Esli bude lejt je tu stále ještě biliard klub albertov alias chodovar alias Trojka. Většina snad zná :) Kdo ne tak je to hned naproti zastávce Albertov směrem od ostrčiláku.