Page 2 of 3

Re: STEAM

Posted: 10:04 15. Mar 2014
by Radim
Paulus wrote:Pokud vynechám singly pak Arma 2, Arma 3, DayZ mod, Dayz Standalone, Rust, Total War: Rome II, Chivalry

K tomu DayZ a Rust by se i docela někdo hodil :)
DayZ hraju s Darkvsionem, bráchou a radkemdnb. K tomu má brácha partičku dalších 4 lidí. Bude to zajímavé až se sejdem komplet.

Re: STEAM

Posted: 10:07 15. Mar 2014
by Douragon
No hlavně že máš obrázek z Doty... Kunku :P

Re: STEAM

Posted: 10:09 15. Mar 2014
by Radim
Jooo no dotu2 taky hraju

Re: STEAM

Posted: 10:12 15. Mar 2014
by Douragon
Tak si pod zahrát, jestli máš čas. Server je furt dole a já bych si chtěl dát jednu... kdo se přidá?

Re: STEAM

Posted: 10:12 15. Mar 2014
by Derken-
Tak okey no. Jdem to poownit.

Re: STEAM

Posted: 10:15 15. Mar 2014
by Douragon
Tak kdo chce ať si mě přidá... http://dotabuff.com/players/98951191/records
a Derkene šupej do Doty :)

Re: STEAM

Posted: 14:00 15. Mar 2014
by sandoftime
NA steamu planet explorers a je to peckaaa...

jinak prasokralik na steamu tkay může dotu

Re: STEAM

Posted: 14:46 15. Mar 2014
by G-ladiator
Insurgency
Starbound
DotA - extrémní lama, hrál jsem dva matche

Re: STEAM

Posted: 15:06 15. Mar 2014
by sandoftime
Zkušenosti se starbound? Jako fanda terrarie jsem o tom uvažoval, ale přecijen planet explorers, ač je to alfa, je taková rozmanitější hra. Možnost stavět ve 3d je zkrátka lákavější.

Re: STEAM

Posted: 15:18 15. Mar 2014
by G-ladiator
Nemám srovnání s terárií, ale člověk se může vyblbnout docela slušně. Uměle se udržuji na určitém tieru, abych neunikl kamarádům, se kterými jsem do toho šel - ale to není problém, protože je tam opravdu VELK0 množství slunečních soustav a planet.
Nicméně bych asi doporučil počkat na finální verzi, která by měla být výrazně lepší. Momentálně je to ve funkčním stavu, ale ekonomika není plně funkční, spousta věcí zatím funguje jako placeholder a chybí některé hodně zajímavé featury - například vesmírné stanice a boj vesmírných lodí. Také je postup mezi jednotlivými tiery zrychlen pro účely beta-testu.

Re: STEAM

Posted: 16:16 15. Mar 2014
by sandoftime
Zní to dobře, dík :) až bude final release asi do toho půjdu

Re: STEAM

Posted: 16:23 15. Mar 2014
by G-ladiator
Zase pokud víš, že do toho půjdeš určitě, tak je lepší si to koupit teď - bude to levnější. Ještě musím udělat nějakou rešerši, jak to bude s online servery - jednotlivé světy jsou malé, ale ten vesmír je obrovský, takže to bude chtít velké množství hráčů, pokud se mají potkávat náhodně.

Re: STEAM

Posted: 16:52 15. Mar 2014
by sandoftime
Já si počkám na letní/vánoční slevy

Re: STEAM

Posted: 11:19 12. May 2014
by Derken-

Re: STEAM

Posted: 19:13 12. May 2014
by sandoftime
Má někdo 7 days to die?