Page 2 of 2

Posted: 14:14 06. Sep 2007
by Lania Benset
no nevím jak ste zvyklý vy tady ale já od nás ze serveru sem zvyklá že když už je sraz tak od pátku do neděle :D

Posted: 16:59 06. Sep 2007
by Hassan
Lania Benset wrote:no nevím jak ste zvyklý vy tady ale já od nás ze serveru sem zvyklá že když už je sraz tak od pátku do neděle :D
A jak casto je mate ty srazy? :wink: Posledni sraz byl taky cely vikend,ale vetsinou je to komplikovany protoze to bejva v plzni a lidi z prahy maj problem s noclehem a tak nad ranem odjizdej nebo jeste pozde vecer.Urcite je to lepsi kdyz se to protahne na dva dny,ale to spis v lete kdy je jedno kde kdo upadne ted uz je docela zima :)

Posted: 17:01 06. Sep 2007
by Hassan
Lorelei wrote:Nebo to udělat na naši chatě, kousek pred Hradce Králové, ale to by nas nesmelo bejt 500 do 16 lidi je to OK :D
Rejty wrote:16 lidi je docela malo, tam muzem nekdy udelat nakou komornejsi akci :D
Ja bych to zase tak nezatracoval spis bych pockal kolik lidi se nakonec rozhodne jet a pak se uvidi :wink:

Posted: 20:22 06. Sep 2007
by Zyga
tak mala zmena, 5.-6. 10 nemuzu, jinak dycky

Posted: 16:52 07. Sep 2007
by liuk
Mně by také vyhovovala spíše Praha, ale budu se snažit dorazit tak jako tak ... termín zatím jakýkoliv.

Posted: 20:49 13. Sep 2007
by Rejty
Me se to nakonec hodi 12. a 13. 10.

Posted: 20:06 20. Sep 2007
by chlor
hoho, tenhle sraz bych si uz taky nerad nechal uniknout, ale imho uz by to chtelo pomalu uzavrit hlasovani a stanovit pevnej termin... Budu si za nedlouho planovat smeny na dalsi mesic, tak abych vedel, kdy mam mít volno. Krom toho, kdyby se jelo do ty plzne (a vedel bych o tom dostatecne dopredu) tak bych mohl vzit z prahy dalsich cca 5 lidí autem, ale chce to vědět ten termin a taky poresit ten nocleh. Nehodlam jet na sraz abstinovat ;-)

Posted: 08:30 21. Sep 2007
by Rejty
Nikdo se k nicemu nema, takze uzaviram debatu o srazu. Datum srazu je 12. nebo 13. 10. 2007 v nektere z plzenskych hospod. Hlasujte v prislusnem tematu.