Page 2 of 2

Re: duergar

Posted: 14:05 18. Jul 2011
by Istvan
Pak ta slepota neni jen hrana ve hre ale i doma za compem :D

Re: duergar

Posted: 15:00 18. Jul 2011
by kucik
Popravdě osobně si nemyslim, že bych to měl nějak zvlášť přepálený na povrchu a v podtemnu vidim slušně. Možná stačí jen zavřít okno a zády :mrgreen:

Re: duergar

Posted: 15:13 18. Jul 2011
by Glumišek
kucik wrote:Popravdě osobně si nemyslim, že bych to měl nějak zvlášť přepálený na povrchu a v podtemnu vidim slušně. Možná stačí jen zavřít okno a zády :mrgreen:
A nebo to před váma co vám přes ně šajní rovnou do ksichtíku. :mrgreen:

Re: duergar

Posted: 15:53 18. Jul 2011
by -darkvision-
Glumišek wrote:
Hafen wrote:Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci :D
A co teprve kyselinové jezero, to je pošušňáníčko pro očička. :mrgreen:
To se probíhá wasd s velice přimhouřenýma očima :lol: