Re: duergar
Posted: 14:05 18. Jul 2011
Pak ta slepota neni jen hrana ve hre ale i doma za compem 
A nebo to před váma co vám přes ně šajní rovnou do ksichtíku.kucik wrote:Popravdě osobně si nemyslim, že bych to měl nějak zvlášť přepálený na povrchu a v podtemnu vidim slušně. Možná stačí jen zavřít okno a zády
To se probíhá wasd s velice přimhouřenýma očimaGlumišek wrote:A co teprve kyselinové jezero, to je pošušňáníčko pro očička.Hafen wrote:Ja se nebojim jen jsem slepej jako krtek a bolej me z toho oci![]()