Page 2 of 2
Re: Alchymka
Posted: 20:56 06. Jul 2011
by Narsith
Derken- wrote:bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XY
bylinka A + bylinka B + katalizator X = lektvar XX
Složení zůstalo stejné, jen efekty se prostě nahradily. A u nějakých lektvarů se redukovala síla a trvání. Neposilovalo se nic tuším..
Už to chápeš nebo se musím naučit tvému jazyku a napsat to znova?

No mě z toho pořad vychazi to že z lektvaru na obarvovani vlasu na červeno je teď lektvar na lamani nohou *pokrči rameny* Teď jde o to jestli lektvar na obarvovani vlasu zustal a ma jiny složeni? Nebo zanikl a už se vlasy na červeno nebudou barvit? Obě varianty jsou špatne.Leda že by to znamenalo variantu že sice laktvar obarvuje vlasy na červeno ale už ne na tmavě ale světe červenou a ma jen jiny nazev. Pak tuhle variantu bych bral
Re: Alchymka
Posted: 21:55 06. Jul 2011
by Derken-
Ted si s nim zlomíš nohu a lektvar XY nejspíš zanikl, protože kdyby chtěli přidat nové, tak je přidají a nebudou měnit recepty. Ale to je čistě dedukce. Já nový lektvary hledat nepotřebuju, mám vše co chci

A změna mi zasáhla pouze potěry.. Takže jestli toužíš hledat lektvar na červené vlasy a nemůžeš bez něj být tak hledaj, ale myslím, že to bude marné.
Re: Alchymka
Posted: 20:08 07. Jul 2011
by Derken-
EXISTUJOU momentálně funkční zuby bodaka?
Re: Alchymka
Posted: 23:15 08. Jul 2011
by sendys
takze chapuli dobre bosi uz neni a byl nahrazen necim jinym stejne jako vdu a lema ? hmmm to je na prd

Re: Alchymka
Posted: 07:46 09. Jul 2011
by Radim
Bosi je pro lamy a stejně nefungoval,teda ne u moji postavy,ale to bylo asi tím,že mi neměl co dát.
Jo a přidávám se k Derkenovi s bodákem.Říkal jsem to už i jednomu DM tak to snad zařídí.Je dost naprd zdechnout (miluju nwn kostku) a pak zjistit,že to kvůli čemu umřete nefunguje

Re: Alchymka
Posted: 09:02 09. Jul 2011
by Derken-
Bosi ti nefungovalo protože máš BAB 20 ty truhlíku

Možná ty hpečka ti to dávalo?
http://nwn.wikia.com/wiki/Divine_power
Re: Alchymka
Posted: 19:57 09. Jul 2011
by Radim
Netuším,sem to nekoumal.Prostě nešel tak do koše a už nevařit

Re: Alchymka
Posted: 18:25 17. Aug 2011
by XŠevyX
Teď trochu odbočím z tématu... Chci se jen zeptat jestli někdo nevíte co mám dělat , když mi při drcení , destilování nebo vaření lektvarů přestalo psát , jestli jsem lektvar rozdrtil či vydestiloval či uvařil ... Přestalo mi to psát i expy a lvl ...
Re: Alchymka
Posted: 19:47 17. Aug 2011
by Firefox_
Od 4. levelu nepřidává zpracování surovin expy a tak se to nevypisuje.
Re: Alchymka
Posted: 20:09 17. Aug 2011
by XŠevyX
Firefox_ wrote:Od 4. levelu nepřidává zpracování surovin expy a tak se to nevypisuje.
Aha , díky ...