Page 2 of 2

Re: zahlcení a pád

Posted: 14:01 06. Jul 2011
by Narsith
Ja jsem pro aby se tenhle problem neřešil...aspoň to lidi nauči chodit v dobře složeny partě a na Thali nebudou běhat jen plechovky nebo jen magove.Podpoři se tim ruznorodost charakteru.Problem jen vidim v děleni expu a mizernem lootu u pokladu,kde se to partě opravdu nevyplati.O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.

Re: zahlcení a pád

Posted: 16:00 06. Jul 2011
by Nalkanar
Já vám nevím, ale zatím mi příjde, že si celkem žiju. Expy i v partě mívám za potvory 10+ za kus, což mi příjde jako dobrá částka (je to víc jak časovky a za tu minutu není problém sejmout potvory, že to vydá minimálně za 5 minut časových). Looty možná nejsou kdo ví jak závratné, ale když je trofej a trocha lootu k tomu, tak je to celkem dobré a dá se vyžít. A kněz - pokud někdo hebne v půlce výpravy kvůli nějakému failu v družině (pozdě daný heal, pozdě obnovená kamenka atd.), tak se přece nebudu tahat až do chrámu, ale oživím ho tam (jak moc jsou tu přístupné itemy s oživením jsem nezkoumal, tak leda v tom může být nesrovnalost).

Re: zahlcení a pád

Posted: 16:29 06. Jul 2011
by Prasokralik
Narsith wrote:O oživeni knězem hračem už vubec nemluvě,tohle kouzlo je u něj zde naprosto zbytečny.
Tak to se pleteš, ztráta expů u vzkříšení závisí na levelu kněze. Vysokolevelový kněz a jeho vzkříšení je mnohem levnější než NPC kněz a ztráta expů taky není nijak výrazná. Jestli se pletu ať mě někdo opraví.

Re: zahlcení a pád

Posted: 10:03 07. Jul 2011
by Bahnak
PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte :-D

Re: zahlcení a pád

Posted: 10:37 07. Jul 2011
by Braenn
Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.

Re: zahlcení a pád

Posted: 10:42 07. Jul 2011
by dira_v_bubnu
Braenn wrote:Hm, to je divný.. pamatuju se, jak mě ještě s Henri oživil nějaký klerik opravdu vysokého levelu a jak mě překvapilo, že xp, které jsem za to zaplatila byly mnohem (snad o několik set!) menší, než kolik jsem platila na tom samém lvl u kněze NPC. Ale kdo ví jak to bylo, je to dlouho.
IMHO mi tohle přijde i logičtější. Přeci jen je lepší, když mrtvolu oživý nějaké PC než NPC.

Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne? :evil:

Re: zahlcení a pád

Posted: 10:45 07. Jul 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:PC klerik dokáže to samé co NPC klerik, tedy zvedá se stejným procentem XP dolů. Tedy je systémově výhodnější tahat sebou Klerdu, než běhat mezi chrámem a dungem s mrtvolkama na zádech. A ještě ušetříte :-D
je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopak
dira_v_bubnu wrote:Jinak co se týče těch lektvarů... To mi jako chcete říct, že když se napiju nějakého lektavaru (z kraftu), který mi nějakým způsobem zvedne nebo sníží staty a někdo na mě zakouzlí jakoukoliv verzi dispelu, tak mi a všem v mém okolí padne hra? To je docela masakr, ne? :evil:
jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymie

jeden čas takhle theureg umíral neustále

Re: zahlcení a pád

Posted: 10:51 07. Jul 2011
by dira_v_bubnu
Prasokralik wrote: je to podle levelu klerika, na nízkých levelech je z xp hlediska výhodnější NPC, na vyšších naopak
OK, to beru :)
Prasokralik wrote: jen tobě a jen v případě že ti rozptýlí nějaký z efektů alchymie
Vím, že se tu na to už někdo ptal, ale i přes to... Bude se s tim něco dělat, nebo se to takhle nechá? Přijde mi dost něšťastný, když si od nějakýho alchymisty za drahý peníze koupím nějaký lektvary, vyrazim někam na průzkum a najednou mi něco hodí dispell a já se po nahrání ocitnu v očistci...

Zkoušel někdo pátrat po tom, co to způsobilo? A jaký byl výsledek? :roll:

Re: zahlcení a pád

Posted: 11:17 07. Jul 2011
by kucik
Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.

Re: zahlcení a pád

Posted: 11:21 07. Jul 2011
by dira_v_bubnu
kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází. :wink:

Re: zahlcení a pád

Posted: 12:07 07. Jul 2011
by Narsith
dira_v_bubnu wrote:
kucik wrote:Ano, víme co to nejspíš způsobuje, už to jeden člověk řešil, ale nějak to usnulo. Nicméně určitě se to taky plánuje opravit.
Výborně. Díky za jesnou a stručnou odpověď. V poslední době mám pocit, že něž aby někdo něco řekl přímo, tak to radši 100x obchází. :wink:
To je jdnoduchy...protože jen zasvěceni věděj a ostatni se jen domnivaji :mrgreen: *hrdě se hlasi do te druhe skupinky*