Page 2 of 4

Re: Vířivý útok

Posted: 13:13 12. Jul 2011
by Prasokralik
Derken- wrote:A proč to tu řikáš, to skoro nikdo neví :D Jsem si vzpoměl teď na Ashi, jak vířivákem ukuchala nějakýho hidera a on nevěděl co se děje :twisted:
protože drowové rádi používaj GSko

Re: Vířivý útok

Posted: 13:19 12. Jul 2011
by kucik
Prasokralik wrote:Thálie úprava, osobně nevím proč na ten feat někdo vůbec sahal :) bez uprav funguje krásně a ne v paralýze.
Jo, pred upravou fungoval skvele. Zkus to vysvetlit tem, ktery ho pred upravou pouzivali.

Re: Vířivý útok

Posted: 13:22 12. Jul 2011
by Prasokralik
kucik wrote:
Prasokralik wrote:Thálie úprava, osobně nevím proč na ten feat někdo vůbec sahal :) bez uprav funguje krásně a ne v paralýze.
Jo, pred upravou fungoval skvele. Zkus to vysvetlit tem, ktery ho pred upravou pouzivali.
Já ho neupravenej používal. Osvědčil se mi. Pravda, ne na Thálii, ale pochybuji, bez urážky, že by zrovna na Thálii fungoval nuepravenej jinak než jinde. Od verze 1.69 je vířivák bez problému.

Re: Vířivý útok

Posted: 13:23 12. Jul 2011
by de Aers
Starej vířivák fungoval jako normální bojová akce ne ? Třeba jako sražení, odzbrojení atd... Takhle jak je, tak ho můžeš okamžitě střelit po nějakým útoku, abys něco rychleji dorazil než ono tebe a tak...

Re: Vířivý útok

Posted: 13:39 12. Jul 2011
by Prasokralik
Ano, excelentní implementovaný bug. Vířivák má být za kolo jeden za cenu obětování ostatních útoků. Taky nemá fungovat za pohybu.

Re: Vířivý útok

Posted: 14:36 12. Jul 2011
by kucik
Prasokralik wrote: Já ho neupravenej používal. Osvědčil se mi. Pravda, ne na Thálii, ale pochybuji, bez urážky, že by zrovna na Thálii fungoval nuepravenej jinak než jinde. Od verze 1.69 je vířivák bez problému.
Ano, s 1.69 byl opraven pro windows platformu. Ještě nějaké dotazy?

Re: Vířivý útok

Posted: 14:42 12. Jul 2011
by Prasokralik
Na jaké běží server Thalie?

Re: Vířivý útok

Posted: 14:47 12. Jul 2011
by kucik
Na debianu, jako každá spořádaná serverová aplikace.

Re: Vířivý útok

Posted: 14:50 12. Jul 2011
by Prasokralik
Stejně nechápu proč si to bereš tak osobně. Jen jsem poukázal na to, že už tak silný feat je na thálii ještě posílený. Dle mě zbytečně.

Re: Vířivý útok

Posted: 14:53 12. Jul 2011
by kucik
Já si to neberu osobně. Proto jsem ani nereagoval na tvou poznámku o implementování bugů. Pouze se ti snažím vysvětlit, že nemáš pravdu, když tvrdíš něco, co si neověříš ani použitím funkce search na foru.

Ano, ten vířivej útok má stále pár chyb (odstranitelných). Ale narozdíl od stavu před úpravou aspoň neblokne postavu uprostřed boje.

Re: Vířivý útok

Posted: 14:58 12. Jul 2011
by Prasokralik
A co jsem měl vyhledávat na foru předtím než jsem něco napsal? Teď nevím přesně na co narážíš.

S tím blokováním postavy, nikdy se mi to nestalo, Vířivej jsem aktivně používal ještě před 1.68. Proto si myslím, že to zas tak horké není. Podle wiki se to má stát pouze v případě, že postava použije feat proti 3 nepřátelům přesně.

Já sám na vířivák mířím a to dokonce i za cenu obětování některých epických featů, proč? Protože je to hodně silný feat a mířil bych na něj i bez thalijských úprav. Že ho jen posílí? Jen dobře, aspoň pro mě.

Re: Vířivý útok

Posted: 18:08 12. Jul 2011
by GeForce
Derken- wrote:A proč to tu řikáš, to skoro nikdo neví :D Jsem si vzpoměl teď na Ashi, jak vířivákem ukuchala nějakýho hidera a on nevěděl co se děje :twisted:
No ten kdo ho používá by to měl vědět :P Ještě sem nepotkal o někom kdo to neví
Absinthorix wrote:Spíš se mi s vířivákem stává, že se postava "zalaguje" a nedokáže útočit a navíc je "flat-footed" celou dobu, než se přepne nějaká jiná zbraň a zpátky na hlavní
Když provedeš vířivák a na nic dalšího neklikáš, tak by postava normálně měla bojovat dal, akorát když děláš nějaké akce navíc, tak to zlobí ;)

Re: Vířivý útok

Posted: 22:50 12. Jul 2011
by Bahnak
Vířivák před úpravou že byl lepší??? Tak nějak si vzpomínám že fungoval HODNĚ špatně a proto se upravoval.
Tak je je k vidění dnes je vířivák v pořádku, alespoň co se boje samotného týče. Nebuguje zdaleka tolik co ten neupravený.
A ten tenkrát bugoval s absolutní jistotou pořád!

Re: Vířivý útok

Posted: 22:54 12. Jul 2011
by Prasokralik
Bahnak wrote:Vířivák před úpravou že byl lepší??? Tak nějak si vzpomínám že fungoval HODNĚ špatně a proto se upravoval.
Tak je je k vidění dnes je vířivák v pořádku, alespoň co se boje samotného týče. Nebuguje zdaleka tolik co ten neupravený.
A ten tenkrát bugoval s absolutní jistotou pořád!
tenkrát bugoval, nebuguje, bugoval s jistotou...

Můžeš být prosím konkrétní? Rád bych věděl co dělal. Vyjma známého bugu, který dělá jednu sepcifickou věc, za jedné specifické podmínky. A to lock charu. Já tvrdím že žádné jiné bugy nemá.

Re: Vířivý útok

Posted: 22:55 12. Jul 2011
by Derken-
Proč na sebe všichni furt křičej?! :D