Page 2 of 2

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:36 15. Jul 2011
by Nalkanar
Kdy pochopíš, že mě zajímá ten zbytek, který to tam nemá jasně napsané.. hm?

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:37 15. Jul 2011
by Derken-
Když to tam neni napsané, tak to tam asi neni. Byl jsem to já, kdo žádal Rejtyho ať ty vzorce zveřejní, tak je nebude zveřejňovat "poloviční" ne?

Edit: Kucika, ne Rejtyho :)

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:43 15. Jul 2011
by kucik
Nalkanar wrote:Stále stejná otázka - na TH jsou prostě packy upravené, platí pro ně spell focus, nebo neplatí?
Neplatí. Pro žádnou.

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:45 15. Jul 2011
by Nalkanar
Derken- wrote:Když to tam neni napsané, tak to tam asi neni. Byl jsem to já, kdo žádal Rejtyho ať ty vzorce zveřejní, tak je nebude zveřejňovat "poloviční" ne?
Vzhledem k tomu, že caster modifier jako pojem v rámci NWNwiki prostě neexistuje, tak to svým způsobem poloviční je.

Kucik: ok díky.. neplatí

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:57 15. Jul 2011
by Prasokralik
- Bigby's Crushing Hand: d20 + Disciple proti DC kouzla
minimálně pro tuhle by to platit mělo a pokud ne, bylo by záhodno změnit ten popis na stránkach na aktuální stav

focusy mají zvedat veškeré DC kouzel dané školy seslaných daným mágem viz DC kouzel
DC = 10 + spell level + ability modifier + feat modifier
Jinak "caster modifier" se samozřejmě rozumí caster ability modifier Nalku, česky řečeno bonus z inteligence/charizmy

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 14:59 15. Jul 2011
by Derken-
:mus_3: :mus_3: Už jsem neměl na to psát to znovu, díky

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 15:03 15. Jul 2011
by Nalkanar
Jednou jsou nějaké termíny, tak s nimi pracuji. :roll: Když si někdo vymyslí nový termín, tak se radši optám (to, že je tam ability modifier mi došlo, ale nebyl jsem si jistý, jestli tam teda patří i featy bo ne). :roll:

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 15:15 15. Jul 2011
by kucik
S požadavky na změnu se obracejte na Rejtyho

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 15:34 15. Jul 2011
by Narsith
Uf..ještě že mě tyhle věco netrapěj :D Ja se hrou bavim a tyhle věci beru stylem-vyzkoušim to,a buď to vyjde a ja žiju nebo to nevyjde a moje postavička si chvili poleži a ja mezi tim vzteky nakopnu nebliž se pohybujici kočku.Pak zcela uklidněn projdu přes demonka a harju dal :mrgreen:

Re: Bigbyovky vs zaměření na vzývání (evocation)

Posted: 15:35 15. Jul 2011
by PiAn0
Mam postavu zamerenou na vzyvani na pracku 9 okruhu a musim rict ze si myslim ze ten feat na to rozhodne plati. Po epickym zamereni jsem stim chytal mnoho bossu a nescetne postav vcetne Drowu! :) i Alyff jsem parkrat chytnul nez si zacla maxovat vycvik.