Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Kolik zkušeností - 1 h lovení mobů solo...

250
7
22%
500
6
19%
750
4
13%
1000
3
9%
1250
2
6%
1500
1
3%
2000
7
22%
3000
0
No votes
4000
1
3%
5000
1
3%
více...
0
No votes
 
Total votes: 32

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Bahnak »

Kombajn (tedy WM+Wizna za zadkem)
Mezi 15-20 levlem klasických cca 2-4k XP za hodinu.
Tedy epikem snadno a rychle - Alwariel.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
GeForce
Obyvatel
Posts: 148
Joined: 19:32 04. Dec 2009

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by GeForce »

No ja mam war/wm na 15 ce

-když neumírám, tak solo dam cca 1000 za hodinu, v partě 2-3k
-ale když zpruměruju expení i s umíráním, tak je to poslední dobou okolo nuly, protože pořád někam lezu a zkoušim kde sem nebyl, co tam je a nevyplácí se to :) takže mi to dokonce erpení taha narohu místo expení :D

- vydělám solo tak 10k za hodinu když se daří, ale spíš se moc nedaří a to je okolo 1k... (trofeje sou často fuč) a v partě většinou okolo 7-12k (podle počtu hráčů v partě a počtu trofeji)
-takže průměr výdělku solo za hodinu, když se hodně snažim tak 3k

-naklady jsou to, co ztratim při prolezrní očistcem pruměrně okolo 12k zl
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by tao kan »

to je fajn jak tu každej odhaluje svuj build a lvl :-), to se hodí :-D
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Theogil I »

tao kan wrote:to je fajn jak tu každej odhaluje svuj build a lvl :-), to se hodí :-D
Mě je to buřt, chceš k tomu i čísla? :mrgreen:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Práček
Velmistr
Posts: 1180
Joined: 22:03 11. Mar 2010
Location: Práglevačka

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Práček »

tao kan wrote:to je fajn jak tu každej odhaluje svuj build a lvl :-), to se hodí :-D
to mi přijde taky dost zajímavé :) ještě by se šiklo vybavení :)
Image
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Daanri »

Hele na spam mate extra topic, mysliste, ze to niekoho bavi sa prehrabavat potom v prispevkoch, ktorych vypovedna hodnota je nula?
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Maya
Velmistr
Posts: 1053
Joined: 12:56 05. Dec 2010

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Maya »

S Mayuškou:
16 Mag na solo při kolečku: Ohnivci, Samice, Yetti, Půldračice cca 2k xp za hodinu a něco okolo 100k zlatych
Ale půldračice mě sama zdrži na 20 min cca, takže to je něco malo přes hodinku ;) :)
_______________________________________________
"Dejte muži volnou ruku - a najdete ji někde na sobě." - Mae Westová
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by innfra »

Tariel Reynolt bard/RDD lvl nehorázný, ale vyexpena solo před rokem a dřív.(délka expení cca 3/4 roku)
Equip no dejme tomu adekvátní a dřív si vydělala přes 100K+ za hodinku úplně v klidu (Boss kill)
Náklady téměř nulové, 1-2 lektvary.

Po epickém lvlu to hold leze špatně nahoru no i v partě. Ale tak co snad nechcete bejt lvl 40 moc brzo...
Jen ta smrt tam neúměrně bolí, protože to padá většinou po lvlu a víc dolu.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Alvarion
Šlechtic
Posts: 325
Joined: 22:47 15. Nov 2010

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Alvarion »

Add expení, vše je odvislé od buildu, některým to pěkne dlouho nejde a nekteré se rozjednou hned. Ale obecně jde konstatovat, že dobrý nadprůměrný build má bez supportu - podtrhávam bez supportu hráčů i gm na solo:

1-6 lvl cca 1500 - 2000 za hodinu reálný příjem na lukrativních lokalitách, pokud ty nejsou klesá zisk na polovinu

7-11 na povrchu ne uplneideální lvl, ale dá se 1500 za hodinu při lukrativních lokalitách, prumer klesá na 1000 a min kdyz si to vyžíráte.

12-19 - turbo lvl s dobrým přístupem muzeme mluvit o 2000 - 3000 xp za hodinu bez problémů

20-26 - alwariel levely, jinde je kulové na začátku s osmělováním se zisk pohybuje od 2000-3000 xp za hodinu na lvl 26 uz se dá mluvit o 1200 xp za velké kolečko. Už ale nesmíš být mág, ten skoncil s rychlým expením na solo na lvl 20.

27 - 800 xp za 1,5 hodiny

28 lvl - 400 xp za 1,2 hodiny

29 - 4 xp za nejsilnejsí potvory v alwu, 1 xp za bosse.

30 - ty časovky jsou ale supr co?
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by LDamian »

Odhady z ruznych mych postav. Predem upozornuji, ze jen velmi malokdy expim solo uz velmi dlouhou dobu, takze to berte jako ciste orientacni odhady.

BU epic: 2000+ expů / nízké riziko / vysoké náklady - celkově se expil dobře, krize kolem 15. levelu, skvělý od 21. levelu

Merakh epic: 500 expů / nízké riziko / střední náklady - raketové expení kdysi, po úpravách předmětů klesl na hranici hratelnosti

Auriel high level: 250-500 expů / střední riziko / nízké náklady - expím pouze v partě, sólo jde spíš do mínusu

Merakh Crowly high level: 1000-1500 expů / střední rizko / střední náklady - expen v partě, sólo se dá ta tak na pohodu, celkově šel rychle nahoru

Skall Ocellom middle level: 2000+ expů / vysoké riziko / vysoké náklady - velmi těžké začátky, expí rychle, snadno umírá

Ramon Bach low level: 500 expů / střední rizko / nízké náklady - těžké expení po celou dobu buildu

Halkin Zarazil low level: 250-500 expů /střední riziko / nízké náklady - velmi těžké začátky - snad první postava, kterou jsem kdy ve svém fungování na Thalii expil záměrně přes časovky, protože nabrat to creepem bylo těžší!! - teď už expí snáz
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Hafen
Šlechtic
Posts: 389
Joined: 13:43 05. Apr 2011
Contact:

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by Hafen »

Nova postava drow ecl 1 8klerik/3 fighter

Zadrhel do lvlu cca 8-9, nutno expit s nekym v parte. Od zhruba 4. kruhu kouzel pristupneho vydelam sam kolem 1000 expu i vic (ostatni drowove mi spis expy davaj dolu). Loot je omezen vetsinou na trofeje nebo par drobnych, jeste to nezvlada npc s vetsim lootem.
sendys
Rytíř
Posts: 644
Joined: 19:04 08. Jul 2009

Re: Zkušenosti za 1 hodinu lovení mobů sólo...

Post by sendys »

hrana 6 lvl klidne az 1000 expu/hod vydelek jak kdy a jak na cem pokud zvirata tak klidne az 1500 pokud neco s bosem a trofeji tak klidne az 5000 - lektvary leceni (vlastni vyroba)
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Locked