Page 2 of 2

Re: Kruhový kop

Posted: 13:34 21. Jul 2011
by Prasokralik
GeForce wrote:
Prasokralik wrote:Nebude mít velmi podobnou mechaniku jako sekáček?
v podstatě má, jen je na nic, protože se aktivuje dost často (cca 1 za kolo) tak pokud za to kolo nezabiješ protivníka, tak se postava upne na toho vedle a řeže jeho, a pak zase přeskočí na dalšího... takže tohle bych nedoporučoval nikomu, kdo není schopen zmydlit vše za jedno kolo pěstma ;)
ale pro fajnšmekry je to pěkná sranda
Já vím jak to funguje neboj ;) tohle jsem psal Zachymu, když se ptal na vlastnosti

Re: Kruhový kop

Posted: 16:21 21. Jul 2011
by LDamian
Dobrá a když pomineme to přepínání protivníků...

Snaží se to ještě zasáhnout příliš vzdálené soupeře a hází to do flatu a nebo už ne?

Re: Kruhový kop

Posted: 16:25 21. Jul 2011
by Prasokralik
Jo stále to dělá. Hlavně u velkých protivníků. A nebo těch co mají velké zbraně. Přímo to souvisí se změnou targetu.