Re: Kruhový kop
Posted: 13:34 21. Jul 2011
Já vím jak to funguje nebojGeForce wrote:v podstatě má, jen je na nic, protože se aktivuje dost často (cca 1 za kolo) tak pokud za to kolo nezabiješ protivníka, tak se postava upne na toho vedle a řeže jeho, a pak zase přeskočí na dalšího... takže tohle bych nedoporučoval nikomu, kdo není schopen zmydlit vše za jedno kolo pěstmaPrasokralik wrote:Nebude mít velmi podobnou mechaniku jako sekáček?![]()
ale pro fajnšmekry je to pěkná sranda