Page 2 of 2

Re: Věci z obchodu

Posted: 18:55 04. Dec 2011
by J.F.Payne
Tuším, že to někdo sbírá u panterů (a podobných dungů) a pak to tam prodává.

Re: Věci z obchodu

Posted: 20:05 28. Feb 2012
by Bahnak
Ivory-střed - vetešník
V komodě s prodejnými věcmi lze zakoupit několik stacků kamenů pro prak (99kusů) za O zlatých.

Re: Věci z obchodu

Posted: 09:13 16. Mar 2012
by Barbar321
V Ivory u potulného alchymisty se dají koupit flašky za 0zl (jednotlivé) i když cena 10 ks je něco přes 60zl.

U kořenářky v Ivory pak je jeden lektvar za 4zl 10 pak za nějakých 49zl. Velkoobchodní přirážka?

Re: Věci z obchodu

Posted: 11:35 11. May 2013
by Sorrow
Hůl k prdu...

Re: Věci z obchodu

Posted: 12:02 11. May 2013
by Caehan
Stěžoval bych si jinde, taková hůl se najde jen v lootu. A je teoreticky použitelná (pro mágy/kleriky), takže to asi stejně moc nepochodíš.

Re: Věci z obchodu

Posted: 12:18 11. May 2013
by Sorrow
Díky za spam, já si neztěžuji, jen oznamuji nesmyslný předmět.

Re: Věci z obchodu

Posted: 12:23 11. May 2013
by Rejty
Zřejmě překlik při tvorbě předmětů.

Re: Věci z obchodu

Posted: 13:46 11. May 2013
by Caehan
Sorrow wrote:Díky za spam, já si neztěžuji, jen oznamuji nesmyslný předmět.
Kdybys si z mého příspěvku odnesl alespoň tolik, že píšeš do špatného topicu, bylo by to super. Já to nepsal z legrace nebo abych tě naštval... :roll:

Re: Věci z obchodu

Posted: 17:02 11. May 2013
by Aillen
Caehan wrote:
Sorrow wrote:Díky za spam, já si neztěžuji, jen oznamuji nesmyslný předmět.
Kdybys si z mého příspěvku odnesl alespoň tolik, že píšeš do špatného topicu, bylo by to super. Já to nepsal z legrace nebo abych tě naštval... :roll:
Tu hůl prodala v Dobrodruhově krámku Fiona, našla ji u královny formianů.