Re: flame
Posted: 11:36 25. Nov 2013
Potíž s mým zklamáním možná i pramení v nedostatku informovanosti.
Nevěděl jsem třeba že právě spuštěný modul je "veřejným testem".
Pak se spustil modul pro testery - tedy současně vypadající modul ve kterém běhali lidé a hlásili co nefunguje.
A poté bylo spuštěno toto.
Takže se omlouvám, prostě jsem nevěděl že nebude fungovat vůbec nic. Pokud je to tak správně a teprve po nějaké době se NT skutečně rozjede, držím všem palce s laděním, nicméně zatím ten svět prostě není pro mě. Trpělivý a vstřícný jsem byl do té doby, dokud jsem prostě nacházel "nějaké chyby". Po zjištění skutečnosti že svět je tvořen pouze chybami to prostě vzdávám a nechám ladění mladším.
Nevěděl jsem třeba že právě spuštěný modul je "veřejným testem".
Test modul běžel dlouho, ladily se v něm subrasy a povolání, které jsou nadále zabugované a nebo zcela nefungující.Rejty wrote:Vážení hráči,
dneškem spouštíme rozšíření Thalie, označované jako NT (Nová Thalie). Pro hru si budete muset stáhnout nějaké další soubory, které naleznete zde: Ke stažení
Zároveň vás prosíme o trpělivost a vstřícnost, protože se jistě najdou nějaké ty chyby, které bude potřeba opravit. Pokud narazíte na chybu, nahlaste ji prosím na fóru do Hlášení chyb.
Pak se spustil modul pro testery - tedy současně vypadající modul ve kterém běhali lidé a hlásili co nefunguje.
A poté bylo spuštěno toto.
Takže se omlouvám, prostě jsem nevěděl že nebude fungovat vůbec nic. Pokud je to tak správně a teprve po nějaké době se NT skutečně rozjede, držím všem palce s laděním, nicméně zatím ten svět prostě není pro mě. Trpělivý a vstřícný jsem byl do té doby, dokud jsem prostě nacházel "nějaké chyby". Po zjištění skutečnosti že svět je tvořen pouze chybami to prostě vzdávám a nechám ladění mladším.