Re: Užitečné scripty
Posted: 16:07 23. Sep 2011
Tak zkoušel jsem a testoval a nevím
Dle toho co si psal
Nastavil jsem proměné na páku
DOORS_TAG string "dverex"
LEVER_COUNT int "2"
TIMEOUT float "5"
A prostě nic napsalo mi to "není určen tag dveří DOORS_TAG"
Holt to chce víc návod pro ty co scriptům moc nerozumí, krok po kroku
Já nevím kam ten script dát, jestli do onused nebo kam.1. Zamčená páka
ku_lever_lock.nss
zkoušel jsem, dal jsem to k páce do onused2. Otevírání dveří pomocí více pák
ku_door_lever.nss
Nastavil jsem proměné na páku
DOORS_TAG string "dverex"
LEVER_COUNT int "2"
TIMEOUT float "5"
A prostě nic napsalo mi to "není určen tag dveří DOORS_TAG"
Díval jsem se na to, ale taky jsem nepochopil kam ten script na NPC umístnit no.Na zmizení NPC je návod
Holt to chce víc návod pro ty co scriptům moc nerozumí, krok po kroku