Page 2 of 2

Re: Blind Fight

Posted: 20:42 19. Aug 2011
by Derken-
Až ti jednou těch 9% zachrání život, tak ti to kolo(/2) za načarování přijde jako nic...

Re: Blind Fight

Posted: 20:48 19. Aug 2011
by Hafen
Tak me nejde o to kolo na nacarovani. Ale jestli to ma prakticky vyznam. I kdyz tech 9% je uplnej soucet ze? Protoze pokazde hazi na tech 30% :D

Re: Blind Fight

Posted: 22:16 19. Aug 2011
by Prasokralik
9% šance na to že tě mine protivník co má boj poslepu, 30% kdokoliv jiný, sice to není jako neupravená inviska ale pořád se to vyplatí používat

Re: Blind Fight

Posted: 02:05 20. Aug 2011
by mandos
A to není řeč otom že ukrytí platí i na bigbiovky ;)

Re: Blind Fight

Posted: 20:58 23. Aug 2011
by Ikstremist
mandos wrote:A to není řeč otom že ukrytí platí i na bigbiovky ;)
ORLY? :shock: :shock: :shock: