Page 2 of 3

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:06 22. Dec 2011
by kucik
A kterýho z koní vlastně hledáš? Teď se mi to nějak zamotalo, jak máš dva Faliony a každý má koně.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:07 22. Dec 2011
by mandos
Hmm tak mě se taky tratil kůň hledal jsem všude, zkusil jsem co psal Molly a taky teda je můj kůň asi mrtvej by mě pak zajímalo kdo to udělal protože stál v přístavu Kelském.

Edit: Jo šlo o postavu Isendir Havran z Karathy a koník byl bělouš Sirion

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:08 22. Dec 2011
by hestius
a hlavne by bolo dobré potrestať toho kto to robí 8)
tiež tam parkujem koňa

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:12 22. Dec 2011
by Czech_Luthor
kucik wrote:A kterýho z koní vlastně hledáš? Teď se mi to nějak zamotalo, jak máš dva Faliony a každý má koně.

Je to postava Fallion Meynolds, hnědý kůň Alatariel. Teď jsem zjistil, že ho nějaký pako zabilo, pač příkaz /h nefunguje.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:44 22. Dec 2011
by Silvaner01
[quote="kucik"]@Silvaner01
Řekl bych, že někde pošla - záznam o ní je smazaný.

Divný no, ještě před 2 dny tam byla, nemuže to mít spojitost že jsem umřel v prahvozdu? Ale kobylu jsem sebou neměl...

neva koupíme novou , možná pošla stářím :wall:

Re: Zmizelý kůň

Posted: 18:04 22. Dec 2011
by Bahnak
Komu všemu prosím chybí koně?
Začínám z toho mít divný pocit...
Ideálně odpovídejte stručně takto:

ACC: Pouliii
Postava: Koro
Jméno koně: Rozalína
Typ koně: Hnědák
Naposledy viděn: Karatha - Severní brána

Díky za spolupráci, snad to rozlousknem...

Re: Zmizelý kůň

Posted: 18:11 22. Dec 2011
by mandos
ACC: Mandos
Postava: Isendir Havran z Karathy
Jméno koně: Sirion
Typ koně: Bělouš
Naposledy viděn: Kell-A-Hazr - přístav (snad to tak je? :D)

Re: Zmizelý kůň

Posted: 18:21 22. Dec 2011
by Czech_Luthor
Acc. Czech_Luthor
Postava: Fallion Meynolds
Jméno koně: Alatariel
Typ koně: Hněďák
Naposledy viděn: Karatha - Severní brána.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 18:57 22. Dec 2011
by kucik
@Radim: Smazáno. Vlákno na vtípky je jinde

Re: Zmizelý kůň

Posted: 19:01 22. Dec 2011
by Radim
No tak znovu a vážně...Dark taky nežertoval a je to tak pár dní zpátky co jsme v Krynu rozporcovali koně na salám tak kdyby někdo pátral aby věděl.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 19:07 22. Dec 2011
by Xullfryn
Ten kůň byl bílej, jméno sem ani nestih přečíst, jelikož byl naporcovanej ani ne za vteřinu.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 19:28 22. Dec 2011
by Silvaner01
asi zbytečný když ji Kucík nenašel ale třeba umí Bahňák dělat zázraky :wink:

acc Silvaner
postava Lara
kun Savana
černá jako uhel
severní brána - Karatha

Re: Zmizelý kůň

Posted: 15:31 23. Dec 2011
by Czech_Luthor
No, chci se zeptat, je možné peněžně koně nahradit? 80k neni málo a abych to dával každou chvíli, když mě toho koně zabije nějakej trouba, tak tolik peněz opravdu nemám.

Je tedy možné požádat o náhradu?

Re: Zmizelý kůň

Posted: 13:34 25. Dec 2011
by Nalkanar
Buď už byl wipe koní, nebo mi zmizel koník

acc Nalkanar
postava: Ali'Shah Ibn Tuek'Lim
kůň: Abdulah
barva: bílá
již několik dní zaparakovaný v lokaci: Karatha - západní brána

PS: včera jsem umřel a musel jít ďáblem, nemůže být chybka v tom? (aneb kucikova pojistka proti znovu se objevujícím koním :?: )

Re: Zmizelý kůň

Posted: 13:47 25. Dec 2011
by Czech_Luthor
Je to možné, bratr umřel u vlkodlaků, oživili jsme ho v chrámu, došli na místo, kde měl koně a voala... kůň tam nebyl (přitom byl celou dobu zaparkovanej v Ivory)