Page 2 of 5

Re: Víkendový čundr

Posted: 18:41 01. Sep 2011
by Braenn
Ještě pro nás ne-zcela-pražské, ten sraz na Smícháči bude před budovou nebo před pokladnama... ?

Re: Víkendový čundr

Posted: 19:20 01. Sep 2011
by Thuereg
Braenn wrote:Ještě pro nás ne-zcela-pražské, ten sraz na Smícháči bude před budovou nebo před pokladnama... ?
No smícháč je mrňavej... od pokladen vidíš i před budovu a navopak, ale tak dejme sraz u pokladen. Tam nelze dojít k omylu.

Re: Víkendový čundr

Posted: 19:43 01. Sep 2011
by Bahnak
JOJO, ale zichr u pokladen :-D, ať se tam nelovíme ještě hodinu před nádražím.
Pivo a jiné "vody" obvykle na čundr netahám, maximálně kolu na řezání rumu, ale každej si vemte co vám chuťové buňky poroučí.
Nemá někdo hamaku? Na liščárně se božsky spí v hamace...
*zběsile mlátí kloubama do desky stolu* Hlavně ať vydrží počasí!!!
Zatím to vypadá na výbornou bandu :-D Kuciku, bereš kytáru?

Re: Víkendový čundr

Posted: 19:46 01. Sep 2011
by Thuereg
Na to počasí si taky klepnu.

Re: Víkendový čundr

Posted: 20:12 01. Sep 2011
by Braenn
Kolem Karlštejna je to samá příjemná hospůdka, kde se dá zastavit "na jedno".

Nicméně, já asi dovezu vodku. Aby nám večer nebyla zima a tak vůbec.

Re: Víkendový čundr

Posted: 20:46 01. Sep 2011
by Bahnak
Hospůdek si užijem habakuk, pokud budem chrunět na liščárně tak zimomřivci mají štěstí, jak se tam roztopí ohýnek tak okolní skála má tendenci udělat z přespávacího fleku grill, naposledy jsem tam spal tuším v listopadu, teploty tak kolem nuly a na fleku se chodilo v trenýrkách...

Re: Víkendový čundr

Posted: 20:54 01. Sep 2011
by Fryn
Jelikož mi definitivně padly původní plány na víkend, rád bych se připsal společně s přítelkyní k účastníkům tohoto výletu. Asi si jen necháme ujít to přespávání venku (což je sice škoda, ale kvůli trochu časově náročné neděli to nakonec nejspíš jinak nepůjde).

Braenn:
Bahňák se zmiňoval, že na místě které má vyhlédnuté k přespání, je po založení ohně vedro skoro jako v sauně. Tak bych si na tu konzumaci vodky dal velký pozor, aby nedošlo k samovznícení :) .

EDIT: Tak Bahňák mě s tím horkem předběh.

Re: Víkendový čundr

Posted: 23:29 01. Sep 2011
by marii
Bahnak wrote:Hospůdek si užijem habakuk, pokud budem chrunět na liščárně tak zimomřivci mají štěstí, jak se tam roztopí ohýnek tak okolní skála má tendenci udělat z přespávacího fleku grill, naposledy jsem tam spal tuším v listopadu, teploty tak kolem nuly a na fleku se chodilo v trenýrkách...
Braen nezapomen si trenyrky)))

Re: Víkendový čundr

Posted: 00:06 02. Sep 2011
by Bahnak
Jinak ve štolách horko není nikdy, takže nějakou tu mikinu si kdo chce do štol vemte taky...
Čeká nás prohlídka lokací jako:
Tunel
Tunel
Tunel
Tunel
Výlez na povrch
Tunel
Tunel
Hagenova svatyně
Tunel
A pak ještě tunel
A až úplně nakonec tunel

Takže se máte na co těšit :-D

Re: Víkendový čundr

Posted: 00:18 02. Sep 2011
by -darkvision-
BAcha na odlogy v tunelu, to byste mohli nalogovat uplne v jinym pak :twisted:

Re: Víkendový čundr

Posted: 10:53 02. Sep 2011
by Braenn
Trenýrkama obávám se nedisponuji, i když nějaké bruchy by se našly. Možná přibalím.

A protože padly takřka přísahy o spací sauně a grillu, balím si svůj letní spacák místo zimního. Zánět v krku už je - opět - skoro pryč, takže důsledky za jeho obnovení bude případně nést Bahňák:)

Re: Víkendový čundr

Posted: 12:18 02. Sep 2011
by Thuereg
eeeeee.. neskyt se mě zádrhel... Vejplata nedorazila kdy měla, tedy ani včera a jak se zdá ani dneska takže já sem švorc:/... Uvidim esli mi pučí máti, ale sem s ní trochu na kordy, nebyl by někdo z pražskejch učastníků schopen pučit těch pár korun na vlak, nějaký pití a tak? v pondělí bych vám to přivez do nějaký vaší destinace.

Re: Víkendový čundr

Posted: 13:02 02. Sep 2011
by kucik
Kytaru? Když mě se s tim zas nechce táhnout. Jo a ještě záleží, jestli mě aspoň trošku přestane bolet v krku.

Hlavně doufám, že to na ten Smícháč stihnu. Mě ranní vstávání nedělá dobře. Obzvlášť o víkendu.

Re: Víkendový čundr

Posted: 15:05 02. Sep 2011
by Braenn
Pán by potřeboval prolisknout, s tím ranním vstáváním na desátou :P Kytaru nemít by byla škoda, ale chápu že tahat ji sebou... musíš zainvestovat do ukulele nebo balalajky :))

Re: Víkendový čundr

Posted: 15:27 02. Sep 2011
by Thuereg
Co stojí mašinka tama kama jedeme?