Re: Paladin
Posted: 12:27 13. Sep 2011
Hlavně se budou muset překopat frakce, takže je to spíš dlouhodobější plán.
Takže neúspěšný nájezd na Povrch = permka pro chycené a odpravené nájezdníky nebo si vybraní povrchňanští PB budou dělat sbírku ve stylu:DenGrasse wrote:...včera proběhl pohřeb posledního drowího reportéra..
Co by se stalo, kdyby byli zabiti oba bossové ortodoxně neutrálními druidy, kterým by už lezlo krkem to neustálé rachocení za lesem? (Pokus o vtip, ale doopravdy, jak by se řešil souběžný kill bossů?)Pokud by podtemňáci (nebo v podstatě kdokoli) místo vyvraždili a porazili bosse (zabili ho), tak příští spawn (až po nejbližším restartu) by byl podtemňácký. Tedy přátelský podtemnu a nepřátelský povrchu. A zase poku by povrchňané (nebo kdokoli) zabili zlého bosse z podtemna, tak po příštím restartu by se spawn přepl na povrch verzi.
Vždyť z toho co cituješ jasně vyplývá, že souběžný kill bossů není možný. Je tam buď jeden a nebo druhý a nebo žádný.Ikstremist wrote:Co by se stalo, kdyby byli zabiti oba bossové ortodoxně neutrálními druidy, kterým by už lezlo krkem to neustálé rachocení za lesem? (Pokus o vtip, ale doopravdy, jak by se řešil souběžný kill bossů?)Pokud by podtemňáci (nebo v podstatě kdokoli) místo vyvraždili a porazili bosse (zabili ho), tak příští spawn (až po nejbližším restartu) by byl podtemňácký. Tedy přátelský podtemnu a nepřátelský povrchu. A zase poku by povrchňané (nebo kdokoli) zabili zlého bosse z podtemna, tak po příštím restartu by se spawn přepl na povrch verzi.