Page 2 of 2

Re: Seveřan + RDD

Posted: 14:41 14. Sep 2011
by KaTo
...chce se mi napsat :lol: "touche!", ale už jak to píšu se bojím! :mrgreen:

Re: Seveřan + RDD

Posted: 17:39 14. Sep 2011
by drake127
KaTo wrote:...chce se mi napsat :lol: "touche!", ale už jak to píšu se bojím! :mrgreen:
Touché, to je taky francouzsky a oni ty čárky celkem používají. 8)

Re: Seveřan + RDD

Posted: 22:01 14. Sep 2011
by LDamian
drake127 wrote:
KaTo wrote:...chce se mi napsat :lol: "touche!", ale už jak to píšu se bojím! :mrgreen:
Touché, to je taky francouzsky a oni ty čárky celkem používají. 8)
Mondijé! :wink:

Re: Seveřan + RDD

Posted: 22:27 14. Sep 2011
by černý vlk
drake127 wrote:
Braenn wrote:
černý vlk wrote: wuala
//OOT Grammar nazi vsuvka://
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka. :)
//konec OOT//
Myslíš určitě voilà, že jo? :wink:
I děkoval Vlk za lekci, kterou mu drak uštědřil ;)

Re: Seveřan + RDD

Posted: 23:23 14. Sep 2011
by drake127
LDamian wrote:Mondijé! :wink:
To už si najděte sami, já se jdu tiše zastřelit do kouta.

Re: Seveřan + RDD

Posted: 23:46 14. Sep 2011
by Braenn
drake127 wrote:
Braenn wrote:
černý vlk wrote: wuala
//OOT Grammar nazi vsuvka://
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka. :)
//konec OOT//
Myslíš určitě voilà, že jo? :wink:
Máš mě :D A mou lenost hledat na klávesnici otočenou čárku:)))

Re: Seveřan + RDD

Posted: 23:50 14. Sep 2011
by Miell
drake127 wrote:
LDamian wrote:Mondijé! :wink:
To už si najděte sami, já se jdu tiše zastřelit do kouta.
mon Dieu! :wink: