Re: Seveřan + RDD
Posted: 14:41 14. Sep 2011
...chce se mi napsat
"touche!", ale už jak to píšu se bojím! 
Touché, to je taky francouzsky a oni ty čárky celkem používají.KaTo wrote:...chce se mi napsat"touche!", ale už jak to píšu se bojím!
Mondijé!drake127 wrote:Touché, to je taky francouzsky a oni ty čárky celkem používají.KaTo wrote:...chce se mi napsat"touche!", ale už jak to píšu se bojím!
I děkoval Vlk za lekci, kterou mu drak uštědřildrake127 wrote:Myslíš určitě voilà, že jo?Braenn wrote://OOT Grammar nazi vsuvka://černý vlk wrote: wuala
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka.![]()
//konec OOT//
To už si najděte sami, já se jdu tiše zastřelit do kouta.LDamian wrote:Mondijé!
Máš mědrake127 wrote:Myslíš určitě voilà, že jo?Braenn wrote://OOT Grammar nazi vsuvka://černý vlk wrote: wuala
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka.![]()
//konec OOT//
mon Dieu!drake127 wrote:To už si najděte sami, já se jdu tiše zastřelit do kouta.LDamian wrote:Mondijé!