Page 2 of 3
Re: Kámen vidění
Posted: 13:39 19. Sep 2011
by GeForce
kucik wrote:Možná se pletu a Rejty řekne, že je tenhle item povolenej.
v tom případě doufám že bude i nadále možnost ho koupit
Re: Kámen vidění
Posted: 13:41 19. Sep 2011
by J.F.Payne
GeForce wrote:v tom případě doufám že bude i nadále možnost ho koupit
Alvarion wrote:kamen videni pochopitelne je. Sam jsem si předevčírem jeden koupil.
Re: Kámen vidění
Posted: 13:44 19. Sep 2011
by GeForce
XŠevyX wrote:Ale jak říkám , u dobrodruha není k nalezení
PS : Nejsem sám , kdo ten kámen postrádá
Kucik wrote:Imho by takovejhle predmet ve hre byt nemel
Urlaen wrote:Tušim, že už v prodeji není.
Re: Kámen vidění
Posted: 13:46 19. Sep 2011
by kucik
Nechť souboj citací započne!
Re: Kámen vidění
Posted: 13:56 19. Sep 2011
by Nalkanar
Co řešíte? Na invisáře tu máte hromadu lektvarů, na hidaře vám ten kámen stejně stačit nebude.

Re: Kámen vidění
Posted: 15:23 19. Sep 2011
by Prasokralik
Mě přijde +10 do spotu jako dost. Samotné to na dexaře stačit sice nebude, ale je to znatelná pomoc postavám co používají "neužitečný" skill jako spot
Re: Kámen vidění
Posted: 16:17 19. Sep 2011
by XŠevyX
Takže dle všeho co tady čtu kámen ve hře ke koupení je ,ano .?
Re: Kámen vidění
Posted: 16:01 20. Sep 2011
by -darkvision-
Bruciacullo wrote:GeForce wrote:kucik wrote:Protože není záměrem, aby měly nekouzlící postavy výhody kouzlících.
V tomto pripade me zarazi pocet a rozmanitost hulek ktere jsou k mani...
Oni jsou takove pripady ktere maji 2 zalozky v invu jen hulky

kdyby ta hulka aspo neco vazila

No a ne jen hulek, co takové boty s kamenkou/spěchem apod... ?
Jo ty boty s hastem nahoře jsou, ale dole ne.
Kámen videni nahoře možná, dole jsem ho za svoji hru neviděl.
Dobrý by tedy byly aby se rozlousklo, zda je povolený či ne.

Re: Kámen vidění
Posted: 19:33 20. Sep 2011
by XŠevyX
Taky bych to docela rád věděl

Re: Kámen vidění
Posted: 19:37 20. Sep 2011
by Derken-
Já bych teda mnohem víc loboval za častější spawn CON šutru

Nakempit tuhle věc, to je o nervy

Re: Kámen vidění
Posted: 01:59 21. Sep 2011
by Thuereg
šutr na ts mám s Theem.... nevim jak je to dlouho co sem ho koupil. ale ma jen 16 naboju a ne 50 a trvanlivost celkem kratkou.
Re: Kámen vidění
Posted: 06:40 21. Sep 2011
by Zindo
Thuereg wrote:šutr na ts mám s Theem.... nevim jak je to dlouho co sem ho koupil. ale ma jen 16 naboju a ne 50 a trvanlivost celkem kratkou.
Má 50 nábojů, jedno použití stojí 3 náboje což znamená, že ho použiješ 16x

Trvanlivost má 9minut, to me zase tak málo nepříjde.
Re: Kámen vidění
Posted: 13:18 21. Sep 2011
by Thuereg
Já mám i u toho šutru napsáno že má 16 použití... v popisu předmětu, na liště a v kruhovim menu.
Re: Kámen vidění
Posted: 14:02 21. Sep 2011
by Alvarion
Mluvil o hulce pravdivého vidění..... sutr ma 16 nábojů. ovšem předmět diskuze je zcela nepodstatný.

Re: Kámen vidění
Posted: 14:34 21. Sep 2011
by Prasokralik
Markantní rozdíl mezi šutrem a hůlkou je v tom, že hůlku můžou používat jen magická povolání pro která je určena nebo postavy s používáním magických předmětů, zatímco věci jako kámen vidění, bty rychlosti atd. může používat kdejakej floutek, kterej náhodou prošel kolem dobrodruha.