Page 2 of 2

Re: Stínový tanečník

Posted: 19:58 19. Nov 2011
by Nalkanar
Jen info pro SDčkáře - učitel skutečně existuje, viděl jsem ho. Je to týpek :lol:

učitel jakýsi: Zdravím jsem učitel a mohl/a bych tě vzít do učení pokud splňuješ určité požadavky.. Vyučuji stinovye tanecniky. A vidim, ze ty splnujes me pozadavky! Doufam, ze z tebe bude dobry zak. Muzeme zacit, az budes pripraven Moje standartni cena je 1438.