Re: Gruberik - hřbitov - hrobka
Posted: 10:31 30. Sep 2011
Jen zmíním, na EQ je podobný dung s podobnými trigery, které taky spouští tam kde nemají, nasírající na tom je že ty na eq jsou smrtící. Braenn jistě potvrdí 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
Cheche já čekal, kdo tu napíše, že dostal šlahu to elektřinou, ta je tam drsnáJ.F.Payne wrote:Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
miluju tupé neohrabané postavy, které se všude cpou jako první, hamptají na pasti jak sloni v porcelánu a systematicky tak likvidují zbytek party, protože si myslí, že všemu rozumí nejlíp . . . že ário?-RoF- wrote:Cheche já čekal, kdo tu napíše, že dostal šlahu to elektřinou, ta je tam drsnáJ.F.Payne wrote:Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
Jinak ty pasti prostě blbnou lagem.
A vcelku by mě zajímalo kdo ten dung tvořil. páč mě osobně se líbí jak je hezky udělaný a tak.
No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
Že se řetězí vím. Jde mi to, že to neprošlápl někdo z těch, kdo šli před RodalemBraenn wrote:No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
Prošlápl, prošlápl. Přesně co jsem dořekla "půjdu raději první kvůli pastem".G-ladiator wrote:Že se řetězí vím. Jde mi to, že to neprošlápl někdo z těch, kdo šli před RodalemBraenn wrote:No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
Tak hlane som hovoril o tych pascach co su spojene s hadankou a tie maju byt nedetekovatelne. Urcite som ich nepokladal naschval tak aby ich nebolo vidno, ale nastavoval v ich vlasnostiach, ze je dana pasca nedetekovatelna. O inych pasciach ako su nastavene alebo polozene neviem.KaTo wrote:Daanri se k nim přiznal, že je pokládal, ale významně mlčí...mno možnáse chechtá jak na všechny dobrodruhy vyzrál, když je napokládal tak, že je nikdo neuvidí.
Aha, to se omlouvám. Jsem špatně pochopil informaci od tebe:Daanri wrote:...O inych pasciach ako su nastavene alebo polozene neviem.
Code: Select all
Som rad, ze sa paci. Lokace sem delal ja a NPC zas Rejty. ;)