Page 2 of 3

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 10:31 30. Sep 2011
by Bruciacullo
Jen zmíním, na EQ je podobný dung s podobnými trigery, které taky spouští tam kde nemají, nasírající na tom je že ty na eq jsou smrtící. Braenn jistě potvrdí ;)

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 11:40 30. Sep 2011
by J.F.Payne
Na druhou stranu hrobkou včera prošla sedmičlenná družina a vše fungovalo, jak mělo.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 12:18 30. Sep 2011
by G-ladiator
Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 12:28 30. Sep 2011
by J.F.Payne
G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 12:30 30. Sep 2011
by -RoF-
J.F.Payne wrote:
G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.
Cheche já čekal, kdo tu napíše, že dostal šlahu to elektřinou, ta je tam drsná :)
Jinak ty pasti prostě blbnou lagem.

A vcelku by mě zajímalo kdo ten dung tvořil. páč mě osobně se líbí jak je hezky udělaný a tak.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 12:44 30. Sep 2011
by Daanri
Som rad, ze sa paci. Lokace sem delal ja a NPC zas Rejty. ;)

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 14:09 30. Sep 2011
by Prasokralik
-RoF- wrote:
J.F.Payne wrote:
G-ladiator wrote:Nebyla tam trochu divná smrt Rodala potom, co cca polovina party bez problémů prošla? nedával jsem zrovna uplně pozor, tak nevím, jak to bylo přesně.
Ne, Rodal umřel na epickou elektriku, která zasáhla asi tři postavy. Je to něco úplně jiného než ta chyba, která se tu řeší.
Cheche já čekal, kdo tu napíše, že dostal šlahu to elektřinou, ta je tam drsná :)
Jinak ty pasti prostě blbnou lagem.

A vcelku by mě zajímalo kdo ten dung tvořil. páč mě osobně se líbí jak je hezky udělaný a tak.
miluju tupé neohrabané postavy, které se všude cpou jako první, hamptají na pasti jak sloni v porcelánu a systematicky tak likvidují zbytek party, protože si myslí, že všemu rozumí nejlíp . . . že ário?

jen že mi to připomnělo věci dávno minulé

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 14:11 30. Sep 2011
by G-ladiator
? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 15:48 30. Sep 2011
by Braenn
G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 15:57 30. Sep 2011
by KaTo
Rejty dělal NPC? Tohle lecos vysvětluje! *následuje démonický smích Temnopána :twisted: *

Ne bojovník, ale zloděj s Improved evasion má prošlapávat pasti (jak to dopadlo v naší partě) a zbytek party jde za ním TAK daleko, aby nestáli v dosahu pasti, až do ní "obětovaný" pěšák (všimněte si, že jsou to zase DEXaři, co všechno odskáčou) šlápne.
Btw - když mi postava jednu električku nesejvnula, těch 70 elektrikou se dalo vydržet :twisted: (a dalších 50 odlil elementární štít :twisted: , takže to znamená, že běžná postava koupí +/- 260 dmg do HP :wall: :biggrin: :lol: :lol: ).

P.S. Ale pořád tu čekám na nějakýho zloděje, co mi potvrdí, že ty pasti jsou odhalitelný. Daanri se k nim přiznal, že je pokládal, ale významně mlčí...mno možná :twisted: se chechtá jak na všechny dobrodruhy vyzrál, když je napokládal tak, že je nikdo neuvidí.

Když už ten dung chválíme, měl bych k dungu jednu OBROVSKOU připomínku (když pominu ty pasti, kde je pořád šance, že můj zloděj s Search 31(+k20) je na jejich odhalení fakt low-lvl) - ani jedny zamčený (s DC kolem 50+ a ideálně nerozbitný) dveře :( , aby ten zloděj byl fakt třeba. Takhle tam fakt napochoduje kdejaký tupoork (dobře, parta sedmi tupoorků :twisted: :lol: ) a vybije to.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 16:25 30. Sep 2011
by G-ladiator
Braenn wrote:
G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)
Že se řetězí vím. Jde mi to, že to neprošlápl někdo z těch, kdo šli před Rodalem

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 16:26 30. Sep 2011
by Braenn
G-ladiator wrote:
Braenn wrote:
G-ladiator wrote:? Pokud se dobře pamatuju, tak ten kdo ji (v našem případě) prošlápl první nešel (proto jsem se ozval, že mi to přišlo zvláštní).
No právě, to je ta rozkošná vlastnost elektřiny:)
Že se řetězí vím. Jde mi to, že to neprošlápl někdo z těch, kdo šli před Rodalem
Prošlápl, prošlápl. Přesně co jsem dořekla "půjdu raději první kvůli pastem".

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 16:27 30. Sep 2011
by G-ladiator
Aha, ok. Jako bych vůbec nic v tomhle topicu neřekl :D

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 16:47 30. Sep 2011
by Daanri
KaTo wrote:Daanri se k nim přiznal, že je pokládal, ale významně mlčí...mno možná :twisted: se chechtá jak na všechny dobrodruhy vyzrál, když je napokládal tak, že je nikdo neuvidí.
Tak hlane som hovoril o tych pascach co su spojene s hadankou a tie maju byt nedetekovatelne. Urcite som ich nepokladal naschval tak aby ich nebolo vidno, ale nastavoval v ich vlasnostiach, ze je dana pasca nedetekovatelna. O inych pasciach ako su nastavene alebo polozene neviem.

Re: Gruberik - hřbitov - hrobka

Posted: 17:03 30. Sep 2011
by KaTo
Daanri wrote:...O inych pasciach ako su nastavene alebo polozene neviem.
Aha, to se omlouvám. Jsem špatně pochopil informaci od tebe:

Code: Select all

Som rad, ze sa paci. Lokace sem delal ja a NPC zas Rejty. ;)
Tak kdo teda, kčertu, poházel po "tvém" dungu s "Rejtyho" NPC ty epický (neodhalitelný?) pasti? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Začínám si myslet, že to byl nějaký vir nebo Skynet! :twisted: