Page 2 of 4

Re: Paladinští koně

Posted: 13:24 07. Oct 2011
by Narsith
Nebylo by lepši dat každemu hrači po jednom paladinskem koni? A bude to vyřešene :mrgreen:

Re: Paladinští koně

Posted: 14:15 07. Oct 2011
by GeForce
Nestačilo by kdyby paladinové nebyli líní a kupovali si koně jako každej normální člověk?

Re: Paladinští koně

Posted: 14:17 07. Oct 2011
by J.F.Payne
No, ono jde o to že ten kůň není obyčejnej kůň, ale paladinskej oř a mělo by to být nějak vidět.

Ale osobně si normálního koně hodlám pořídit kvůli spoluhráčům :))

Re: Paladinští koně

Posted: 14:18 07. Oct 2011
by Narsith
GeForce wrote:Nestačilo by kdyby paladinové nebyli líní a kupovali si koně jako každej normální člověk?
To je nošeni dřivi do lesa nebo trpaslika do dolu :mrgreen:

Re: Paladinští koně

Posted: 15:37 07. Oct 2011
by GeForce
A přidám ještě jeden důvod proč NE paladinské koně, protože jsou to vychrtlé agresivní potvory, které třeba po klání jdou pokousat nepřítele ,aby mu alespoň natrhli kalhoty ,když to nezvládl paladin sám.

Re: Paladinští koně

Posted: 16:28 07. Oct 2011
by Alvarion
Ja myslím, že problém by vyřešila paladinská příručka.
Každému paladinovi bybyl přidělen mořskej koník a povinnost ho krmit.
Koně by si kupovali jako ostatní:D

Re: Paladinští koně

Posted: 16:57 07. Oct 2011
by Myrpa
Tak jsem to teď vyzkoušel znova, abych neargumentoval výzkumy, které přes prach nenajdu:
ač je to s koni, jak píše drake (jsou v xp3.key), tak v overridu to nefunguje. Nevím proč, ale je to tak. V haku to funguje.

A nevím, jak to chcete s koňma řešit, ale vím, že když se dohodnete, tak to s kucíkem uděláme i do modulu. Přecjen to není nic složitýho.

Re: Paladinští koně

Posted: 16:58 07. Oct 2011
by J.F.Payne
Myrpo, dá se nějak řešit to, že některý modely šatů na obyčejných koních nefungujou?

Re: Paladinští koně

Posted: 17:09 07. Oct 2011
by Myrpa
J.F.Payne wrote:Myrpo, dá se nějak řešit to, že některý modely šatů na obyčejných koních nefungujou?
Pokud jsou koupení koně taky z 1.69 jako paladinskej, tak tedy nechápu, jak je možné, že na koupených není model šatů vidět a na paladinském ano.
Musím to podrobit výzkumu, pokud k tomu nemá nikdo žádné clue.

Re: Paladinští koně

Posted: 17:11 07. Oct 2011
by kucik
Je to jienj phenotype. To je jediný, co mě napadá. Že by někdo správně šaty upravil pro bioware koně, ale ne pro CEPové?

Re: Paladinští koně

Posted: 17:13 07. Oct 2011
by Myrpa
No jen pro mé jasno: koupení koně jsou cepoví, nebo z 1.69? Paladinskej je z 1.69.

Re: Paladinští koně

Posted: 17:15 07. Oct 2011
by kucik
Koupení jsou CEP.

Re: Paladinští koně

Posted: 17:22 07. Oct 2011
by Myrpa
kucik wrote:Koupení jsou CEP.
Tak to jsem se pěkně ztrapnil, když jsem do toho configu dal koně z 1.69. Protože pokud je to, jak píše Decka, tak to moc velkej rozdíl asi nebude :)

No každopádně pokud je to takhle, tak to s tímhle client-side řešením nevidím moc růžově. I kdybych nakrásně dodal config s paladinským koněm z cepu, tak zase když na něj v dobré víře (v jaké jiné) sedne paladin ve zbroji z 1.69, která na cep koních není vidět, tak to bude taky trapas.

V tom případě s těmi modely šatů nic dělat nejde. Protože jde o šaty, zbroje z 1.69. Bioware udělali modely pro své koně a ty cepové mají smůlu.

EDIT: Tak jen dovysvětlím pro zájemce o tuto verzi configu: původního paladinského koně (což je kůň z 1.69) jsem nahradil stejným koněm bez čabraky a brašen (takže taky z 1.69), čili šaty, zbroje, které se nezobrazují na koupených koních se budou na tomto prostěji vybaveném zobrazovat - paladin na tom nebude tratit. Takže pokud to přecijen trochu odlehčí, prosím.

Re: Paladinští koně

Posted: 17:26 07. Oct 2011
by J.F.Payne
Sakrblé, tak to mám taky smůlu :)) Na tom CEPovém koni vypadám ve zbroji jako trupík, bez nožiček, bez ručiček... :))

Re: Paladinští koně

Posted: 18:07 07. Oct 2011
by Prasokralik
Koně ze stájí nejsou bioware koně z 1.69 ne? Paladinskej moutn přišel s patchem který uvedl PDD a wywern of cromwyr (nebo jak se ten minimodul jmenoval)