Page 2 of 3
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:14 11. Oct 2011
by Molly23
Zatím mohu oba dva termíny.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:16 11. Oct 2011
by marii
J.F.Payne wrote:Budou se tam probírat nějaký konspirátorský věci? Bude chlast, koks a polonahý ženský, nebo tam budem pouštět draky (Darky?) ?

)
No ja doufam v polonahy chlapy.)))
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:38 11. Oct 2011
by rosnicka
moje rec. proc porad jen polonahy zensky? chceme taky neco pro nas

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:40 11. Oct 2011
by Prasokralik
rosnicka wrote:moje rec. proc porad jen polonahy zensky? chceme taky neco pro nas

když si sundáš triko, dojedu tam a udělám to samý
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:43 11. Oct 2011
by rosnicka
Prasokralik wrote:rosnicka wrote:moje rec. proc porad jen polonahy zensky? chceme taky neco pro nas

když si sundáš triko, dojedu tam a udělám to samý
vtipalku, chces aby se me vsichni bali? s mymi sestkami to neni takovy problem. jedine jinak ja vrsek a ty spodek
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:44 11. Oct 2011
by KaTo
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:47 11. Oct 2011
by rosnicka
my? ja jsem hodna, mila, nepiju, za jinym chlapem nez svym se nepodivam a nekousu
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:47 11. Oct 2011
by kucik
rosnicka wrote:my? ja jsem hodna, mila, nepiju, za jinym chlapem nez svym se nepodivam a nekousu
To je nějakej druh antireklamy?
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:48 11. Oct 2011
by rosnicka
to si zacli chlapi

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:58 11. Oct 2011
by marii
rosnicka wrote:to si zacli chlapi

Jisteee...oni vzdycky za vsechno muzou)))
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 20:05 11. Oct 2011
by GeForce
nějak se tu rozmáhá feminismus

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 20:07 11. Oct 2011
by -RoF-
GeForce wrote:nějak se tu rozmáhá feminismus

Šak to má za úkol naznačit a dokázat nám chlapům, jaké jsme paka víš?

A tak se musíme polepšit

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 20:17 11. Oct 2011
by Prasokralik
Prdíme na ně, naštěstí je na světě pořád dost holek co si o nás nemyslí že jsme paka a udělají co nám na očích uvidí. Cha in your face marii!
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 20:30 11. Oct 2011
by Pajule
ojojoj já potřebuju stejdu tao kana a tetu durduin

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 21:02 11. Oct 2011
by marii
Prasokralik wrote:Prdíme na ně, naštěstí je na světě pořád dost holek co si o nás nemyslí že jsme paka a udělají co nám na očích uvidí. Cha in your face marii!
Kdo si pocka ,ten se docka..vsak ony na to taky prijdou:))))