Page 2 of 2
Re: Omluva
Posted: 12:07 19. Oct 2011
by Radim
No comment a klidek s vyjadřováním Aersi

Re: Omluva
Posted: 12:18 19. Oct 2011
by de Aers
No comment je to co tě mělo napadnout úplně na začátku. A klídek s vyjadřováním ? Proč, když to někomu ani jinak říct nejde. Moralizuj sebe.
Re: Omluva
Posted: 12:50 19. Oct 2011
by Miking
Jsem smutný, že padl tak krutý trest.
Život krutý a nespravedlivý. Budiž to nám ostatním příkladem.
Kdyby se ten dotyčný DM nepřeklikl a omylem nepauznul hru, ani nevíme že ve hře nejaký je a žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni by byli spokojení.Blbá souhra náhod.
Vydrž to a vrat se k nám do podtemna.
Re: Omluva
Posted: 13:44 19. Oct 2011
by Braenn
Miking wrote:Jsem smutný, že padl tak krutý trest.
Život krutý a nespravedlivý. Budiž to nám ostatním příkladem.
Kdyby se ten dotyčný DM nepřeklikl a omylem nepauznul hru, ani nevíme že ve hře nejaký je a žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni by byli spokojení.Blbá souhra náhod.
Vydrž to a vrat se k nám do podtemna.
Tvůj výklad situace a důvodů mě uvádí v úžas ještě víc, než verze s upřednostňování od Radima. Zkus si svůj text předělat zhruba takto:
Kdyby Darkovi nedošly nervy a nezačal vykřikovat jako pitomec ohledně věci, která je příjemným bonusem hry na Th, nikoli automatickým luxusem, kdyby prostě počkal, protože jeho čas je stejně drahý jako čas DM a čas těch hráčů z toho Q, žádná hlaška by nevznikla. V klidu by se dokončil Qvestík, pak by se ozval a šlo by se na náhrady a všichni by byli spokojení.
Ale rozhodně se drž svého tvrzení:
Budiž to nám ostatním příkladem.
A mezi námi, jestliže se Dark ukázal jako chlap, omluvil se a nastavil zaslouženě tvář políčku - za což třeba u mě neskutečně stoupl - pak nechápu, proč se tu najdou dva další, kteří mají potřebu jeho gesto snižovat.
A krutý trest? Kluci, měsíc, měsíc reálného života, po kterém začne kde skončil, bez ztráty xp, postavy, to je kruté? Probuďte se! Možná by ten měsíční klid od PC hry prospěl i vám.
Re: Omluva
Posted: 14:07 19. Oct 2011
by J.F.Payne
To jo, já si takovej BAN budu muset vyžádat před státnicema

)
Jinak potrestaná přece nebyla omluva, jak tu nějaký morální filosof napsal. Lidé, přemýšlejte
A Darku, ať ti to uteče!
Re: Omluva
Posted: 14:45 19. Oct 2011
by Myrpa
Já vím, že to není anketa, ale stejně: ten trest je teda totálně ujetej [ve smyslu přejetej (ve smyslu moc dlouhej)].
Edit: edit radši nebude, protože by to byl příspěvek na ban. Fakt mě DMka taky dokážou vytočit dost i na Thalii, koukám.
Re: Omluva
Posted: 15:50 19. Oct 2011
by Bahnak
Zaráží mě kolik lidí se začne dohadovat kvůli tomu, že postižený hráč má koule na veřejnou omluvu.
Já osobně si myslím že to Darkvision přepískl, koneckonců seznal to i sám.
Beru jeho omluvu takovou jaká je a jsem za ni rád, ukázal všem že umí jít s kůží na trh.
A k nastavení nějakého settingu DM: DM nemají jakoukoliv povinnost něco vracet a dělají to opravdu jen z velmi dobré vůle.
Vyřízení požadavků po pádech hry není na pár minut. Ano, zvednutí postavy z podsvětí je asi z těchto činností nejkratší (na mém kompu to trvá cca 2 minuty než mi jen načtou lokace), ale třeba vyřízení kraftu je MNOHEM časově náročnější. Vzhledem k tomu že DM´s potřebovali dojet někam Q a po jeho dořešení vraceli ztráty několika hráčům s nejrůznějšími požadavky, tak je vcelku pochopitelné že vracení by zabralo daleko více času než právě ten Q. Otázky co by bylo lepší, spravedlnější či bůhvíco k tomu nejsou na místě, DM toto posuzuje sám a stejně tak sám hodnotí situaci. A Žádný z hráčů (ať je sebevíc protěžovanjší

) nemá na Thalii přednostní právo pro odbavení.
Rozhodnutí teamu ať už je jakékoliv je prostě rozhodnutí teamu, nehledejte v něm co tam není a nikdy nebylo a ani nebude.
Darkvision rozhodně pro mě nadále zůstává dobrým (a zároveň oblíbeným) hráčem a budu se těšit na jeho brzký návrat.
Podtemno holt na několik málo dní bude mít i nezabité bosse... (a Darkvision po návratu žádnej lootlimit

)
Třeba ve volným čase udělá i nějakou tu mapu pro Thalku, dostane za ni levly a na Thalii se pak vrátí jako HustodémonskykrutopřísnejmegaultraDrow!
Re: Omluva
Posted: 15:54 19. Oct 2011
by Derken-
Ale my už dávno mapu podtemna máme a funkční

Aneb, když se Xullfryn nudí a nemá do čeho píchnout

Re: Omluva
Posted: 16:11 19. Oct 2011
by Prasokralik
Bahnak myslel asi lokaci.
Re: Omluva
Posted: 16:15 19. Oct 2011
by de Aers
Já tu svými příspěvky nijak nehanil darkvisiona, to že se takhle veřejně omluvil je super.
Re: Omluva
Posted: 08:59 21. Oct 2011
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:To jo, já si takovej BAN budu muset vyžádat před státnicema

)
Jinak potrestaná přece nebyla omluva, jak tu nějaký morální filosof napsal. Lidé, přemýšlejte
A Darku, ať ti to uteče!
Jo neboj, myslím že to uteče rychle, jsem rád, když se vůbec vyspím teď.
Re: Omluva
Posted: 09:32 21. Oct 2011
by kokosak
Pravidla jsou závazná a veřejně známá. Hráč poruší pravidla = hráč dostane trest. Pokud by byl postup jiný, stanou se pravidla jen prázdným cárem papíru, nebo v horším případě zástěrkou pro choutku DM někoho potrestat a někoho ne.
Darkvision v tomhle případě prokázal, že je chlap, co si umí uvědomit vlastní chybu a přijmout důsledky svého jednání. U mě osobně má za to hodně velké plus.