Page 2 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:37 18. Oct 2011
by FroziKk
Dorazím a spát budu taky.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:40 18. Oct 2011
by Radim
Pajule wrote:vokážu se a možná aj s bratrem když je to ta sobota
Pajky fakt jo? :mrgreen:

Tak to se teším a zařídím si to nějak.Aspon mezi náma bude nějaka pekná baba když nejede Bahňák :twisted:

edit: posledně sem si ho spletl s ženskou v čajce
edit1: čajovna jako vždy?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:53 18. Oct 2011
by kokosak
DenGrasse wrote:Kdyby někdo jel z Práglu autem, nechť se ozve. Rád bych jednou výjimečně neřídil.
Když to vyjde, pojedu autíčkem, neb bydlím na té správné straně Prahy. Leč s měsíčním předstihem je pro mě všechno v takovém jakémsi obláčku pravděpodobnosti :)

EDIT DG: skvělý, ale potřebuju někoho kdo jede tam a zpátky a nepřespává

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 21:40 18. Oct 2011
by Pajule
Radim wrote:
Pajule wrote:vokážu se a možná aj s bratrem když je to ta sobota
Pajky fakt jo? :mrgreen:
hoho, budu zase gremlin ;D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 23:16 18. Oct 2011
by Rejty
Molly23 wrote:Ještě mám dotaz, je možné si do klubovny uložit věci před oním srazem v restauraci?
Ano, je to možné.
Radim wrote:edit1: čajovna jako vždy?
Jsem pro.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 23:29 18. Oct 2011
by -darkvision-
Rejty wrote:Ticho platí i v klubovně, nechci se zase stěhovat jinam...

Jinak je opravdu spousta možností kam se přesunout, od nonstopů, až po nějaký diskotéky, ale v těch už se moc nevyznám, už jsem dlouho na žádný nebyl.
Jo jednu dýzu tam máte fakt dobrou .. něco u rudýho se to menovalo myslím.
Nebo tam jsou i bary s holkama, radim může povídat :biggrin:

Jinak já pojedu + přespání

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 01:56 19. Oct 2011
by Narsith
Počitejte se mnou + spani,ještě to nevim jistě ale asi přijedem dva takže 2x :)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 01:58 19. Oct 2011
by Narsith
DenGrasse wrote: Kdyby někdo jel z Práglu autem, nechť se ozve. Rád bych jednou výjimečně neřídil.
Klidně Tě naberu když počkaš někde na Čerňaku :) I cestu z5 mam přes Prahu

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 06:10 19. Oct 2011
by kokosak
DenGrasse wrote:
EDIT DG: skvělý, ale potřebuju někoho kdo jede tam a zpátky a nepřespává
Nebejt toho posledního slova...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 10:39 19. Oct 2011
by J.F.Payne
Doufám, že vás žádná diskotéka nenapadne. Zaprvý je nesnáším, zadruhý nenávidím tu hudbu, a za třetí tam VŽDYCKY dostanu přes hubu :)))

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:12 19. Oct 2011
by DenGrasse
Pokud je to vždycky, pak to nebude chyba diskoték... :mrgreen:

Za mladých let jsem je navštěvoval hojně, přes hubu dostal jen párkrát a několikrát přes hubu dal.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 19:30 19. Oct 2011
by GeForce
Měl bych takovou zajímavou otázku. Do kdy nejpozději cca, by měla být potvrzena účast?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 19:51 19. Oct 2011
by marii
J.F.Payne wrote:Doufám, že vás žádná diskotéka nenapadne. Zaprvý je nesnáším, zadruhý nenávidím tu hudbu, a za třetí tam VŽDYCKY dostanu přes hubu :)))
No to me teda nejaky ty tanecky napadly.)))...Trocha pohybu jeste nikoho nezabila :wink:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:38 19. Oct 2011
by Derken-
Tak ja se také objevim s tou temnou vizi nemrtveho speku :)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 21:06 19. Oct 2011
by Pajule
ale Plzeňský disco disco bum bum prej nejsou tak ostrý ;)