Page 2 of 2

Re: Terraria

Posted: 23:20 22. Oct 2011
by -darkvision-
Jsem nevěděl zda jste si to dali podle nicků tady, nebo jste si vymysleli něco new, tak sem si dal Johny no :)

Re: Terraria

Posted: 23:22 22. Oct 2011
by Prasokralik
O to nejde, jen jsem chtěl vědět kdo to byl, protože derken mi samozřejmě řekl, že tys to nebyl :D

Re: Terraria

Posted: 23:28 22. Oct 2011
by -darkvision-
Nj to řekl proto, že ví, že Nt mám doma, a jaksi jsem se potají nabořil do nt přítule a stáhl si to a spustil u ní, že jóó. Ta to zjistit tak je průůůser :biggrin:
Zatím si tu hru nějak ohmatávám a docela pěkný to je.

Re: Terraria

Posted: 23:36 22. Oct 2011
by Derken-
Já jsem řekl, že nevim zda je to bratr... ne že to neni bratr :mrgreen:

Re: Terraria

Posted: 14:43 23. Oct 2011
by Prasokralik
Server nejede. Všichni hrát terarrii.

Re: Terraria

Posted: 15:11 23. Oct 2011
by rosnicka
no to nevim, mladej to hral chvili a nebavilo ho to

Re: Terraria

Posted: 16:43 23. Oct 2011
by -darkvision-
A kdy to pojede? Od devíti ráno se snažím zalogovat a nic .. asi si Rien pospal trošku :)

Re: Terraria

Posted: 16:53 23. Oct 2011
by Prasokralik
-darkvision- wrote:A kdy to pojede? Od devíti ráno se snažím zalogovat a nic .. asi si Rien pospal trošku :)
hm jelo to od dvanácit do tedka
pak jsem to vypnul a šel hrát lolko když se nikdo nelogoval, zas to nastartuju

a v 9 ráno omg? normální lidi nevstávají v neděli v 9 ráno

Re: Terraria

Posted: 16:58 23. Oct 2011
by -darkvision-
No já šel spát vo půlnoci a vstával v devet no :biggrin:

Re: Terraria

Posted: 18:35 23. Oct 2011
by GeForce
Prasokralik wrote:
-darkvision- wrote:A kdy to pojede? Od devíti ráno se snažím zalogovat a nic .. asi si Rien pospal trošku :)
hm jelo to od dvanácit do tedka
pak jsem to vypnul a šel hrát lolko když se nikdo nelogoval, zas to nastartuju

a v 9 ráno omg? normální lidi nevstávají v neděli v 9 ráno
ja vsataval v 7 :mrgreen:

Re: Terraria

Posted: 20:58 24. Oct 2011
by Prasokralik
Eye of Cthulhu nás kropí. Nějaký dobrovolník na ruskou frontu?

Re: Terraria

Posted: 03:00 06. Apr 2012
by Prasokralik
Koukám že je aktuální verze 1.1.2 a jsou zas nějaké novinky.

Takže zas nabídnu udělat server, když seženu pár lidí, že bychom společně šli něco postavi/pobourat? Kdo se hlásí tnetokrát?