Page 2 of 17

Re: SWTOR

Posted: 13:23 21. Nov 2011
by M4rSX
Už se dá stáhnout klient

Re: SWTOR

Posted: 14:28 21. Nov 2011
by Daanri
Jo uz ho mam aj stiahnuty. ;) Islo to inac vcelku rychlo.

Re: SWTOR

Posted: 15:04 21. Nov 2011
by kokosak
Me wants.

Re: SWTOR

Posted: 12:33 24. Nov 2011
by M4rSX
Tak už vám napsali, kdy vás pustí do hry? :viking:

Re: SWTOR

Posted: 12:38 24. Nov 2011
by Daanri
Jop piatok vecer o 17:00 to zacina. ;) A koncime v utorok o 6:59. To bude veeeelmi dlhy vikend. :)

Re: SWTOR

Posted: 14:41 24. Nov 2011
by M4rSX
Já mám taky v pátek, ale mají to pouštět postupně ve 3 vlnách do hry

Re: SWTOR

Posted: 15:31 24. Nov 2011
by kokosak
Pátek je můj svátek :D Ty tři vlny jsou pátek sobota a neděle. Ale mám pocit, že končíme už v pondělí kolem poledne. Ne, že bych byl tak přetěšenej, že bych si kvůli tomu bral dovču ;)

Re: SWTOR

Posted: 16:29 24. Nov 2011
by Daanri
Niekde som na forach cital, ze uz len v 2 vlnach t.j. piatok a sobota. Ten cas by mal byt utorok 6:59 rano. Aspon sa tak vyjadrovala vacsina ludia na forach, ale oficialnu spravu nikde nak neviem najst. Tak uvidime.

Re: SWTOR

Posted: 00:07 26. Nov 2011
by kokosak
Tak úspěšně klikitám.... šmankote, už je to šest hodin? No, chvíli trvalo, než sem se rozkoukal, teď se postupně kamarádim se skillama. Zatím je to suprový, přesně to, v co sem doufal. Grind nula, vtáhnutí do děje stopro. Je to skoro jako hrát v singlu, jen s přidanejma dalšíma hráčema :D

Re: SWTOR

Posted: 00:19 26. Nov 2011
by G-ladiator
Hrál jsem jen chvilku, ale je to supr. Kde hraješ, kokosi? Přesunu se, kdyžtak.

Re: SWTOR

Posted: 03:24 26. Nov 2011
by kokosak
Nějakej německej server na K :D Nevím, jestli má přesun v rámci bety smysl. Já si chci hlavně ošmatat consulára, abych pak mohl jet svýho obblíbenýho inkvizitora.

Hm... advanced level... asi bych měl jít spát :D

Re: SWTOR

Posted: 10:06 26. Nov 2011
by mandos
To já mam přístup až dneska a to až za 8 hodin :(

Re: SWTOR

Posted: 10:38 26. Nov 2011
by kokosak
No, tak dneska první věc, co se mi nezamlouvala - Corusant a kvesty, kde se maj sbírat ovládací náhrdelníky. Ty krabice, ze kterejch se berou sou pro všechny společný a když to někdo vezme, další musej čekat. Jo, krabic je víc, ale je to tak trochu vopruz muset to obíhat, která ještě není otevřená.

Co mě ale dostalo je, že zatímco se louduje hra, tak se tam jako "proloque" vypisuje progres vašeho osobního kvestu. Tlemil sem se u toho jak debil, když sem to čet :D

Re: SWTOR

Posted: 11:48 26. Nov 2011
by Daanri
No tak prvy vecer a prva noc odohrata, teraz po 4hod spanku idem pokracovat dalej. Zatial konstatujem, ze hra je proste epicka. Nevedel som sa od nej odtrhnut.

Inac hram na nakom nemeckom PvE server, postava Daanri.

Re: SWTOR

Posted: 12:21 26. Nov 2011
by kokosak
Jo, já sem na německym Kaggath, PvP