Page 2 of 2
Re: Leceni
Posted: 16:12 15. Nov 2011
by kucik
Nápadá mě jedině souběh toho efektu, co ubírá hp a healu, takže by se stalo něco divnýho.
Re: Leceni
Posted: 17:03 15. Nov 2011
by Derken-
Me napada lag, protoze uz jsem zazil par lagu, kdy jsme slitli z -1 na mrtev v jednom kole

Ale nevim jak s tim lecenim no..
Re: Leceni
Posted: 17:07 15. Nov 2011
by kucik
Napadá mě, co kdyby léčení shazovalo ten efekt umírání. Nevim, jestli by to řešilo problém, ale zase by mohly vznikat vtipný situace, kdy by někdo umíral, někdo by mu hodil cure minor wounds a on by zůstal v -hp a nepadal ani dolu, ani by se neléčil. Takže by tam tak ležel a nemohl nic

Re: Leceni
Posted: 17:58 15. Nov 2011
by Shaman88
kucik wrote:Napadá mě, co kdyby léčení shazovalo ten efekt umírání. Nevim, jestli by to řešilo problém, ale zase by mohly vznikat vtipný situace, kdy by někdo umíral, někdo by mu hodil cure minor wounds a on by zůstal v -hp a nepadal ani dolu, ani by se neléčil. Takže by tam tak ležel a nemohl nic

A co udělat normálně natvrdo - při jakémkoli léčení umírající postavy by léčený dostal přesně na 1 hp.
Re: Leceni
Posted: 18:31 15. Nov 2011
by kucik
Já si myslim, že přesně to mohlo způsobit ten problém. Že se dostal na 1hp a v tu chvíli akorát dostal -1hp od efektu.
A nebo je to celý blbost.
Re: Leceni
Posted: 19:57 15. Nov 2011
by Garett
kucik wrote:Já si myslim, že přesně to mohlo způsobit ten problém. Že se dostal na 1hp a v tu chvíli akorát dostal -1hp od efektu.
A nebo je to celý blbost.
kdyby se mi to stalo jednou, tak beru klidne i ten lag, ale tohle se stalo uz minimalne potreti, proto jsem to sem daval

Re: Leceni
Posted: 20:20 15. Nov 2011
by kucik
Jj, i kokosak to psal, ze se mu to stava castejc, ale proste me nenapada proc. Chytame se tu voditka, ktery muze bejt uplne nesmyslny.
Re: Leceni
Posted: 21:57 15. Nov 2011
by Prasokralik
co to prostě za asistence dm vyzkoušet a pozorovat? rubat se stahovacíma kudlama do záporných hodnot (od 0 do -9) není tkaový problém a mít k tomu healera jako asistenci taky ne